Avero Awards – це визнання найкращих проєктів у світі Hi-Fi, які протягом 2021 року втілили наші клієнти. Ми започаткували цю премію, бо вважаємо, що успіх має надихати. Цього року ми вперше нагороджуємо переможців у шести категоріях і віримо, що цей досвід стане гарною традицією.

 

 

The Best Home Multi-Room System (BluOS)
Панасистем (IQ PREMIUM ENGINEERING
)

 

                         

Нас вразив великий та комплексний проект IQ PREMIUM ENGINEERING зі створення домашньої аудіо мультирум системи на базі BluOS. Продумано до дрібниць, оптимально підібрані компоненти, а в результаті замовник отримав чудовий звук та максимально просте керування всією системою.
Як і багато інших проектів, цей починався з прокладання якісного кабелю. Використовувався акустичний кабель трьох видів для різного типу акустики:
AUDIOQUEST SLiP-DB 14/2 White 152m
AUDIOQUEST SLiP-DB 16/2 Gray 152m
SCP 16/2OFC-HD-BK-D 152m
Для внутрішніх інтернет мереж та систем управління взяли SCP HNCPRO-GN-D 305 m – із сертифікатом hdbase-t.

В якості акустики системи мультирум встановили вбудовані акустичні системи Sonance декількох моделей:
Sonance Visual Performance VP62R
Sonance Visual Performance VP82R
Sonance Visual Performance VP60R
Sonance Visual Performance VP80R
У кімнатах, оснащених телевізорами, були встановлені саундбари Bluesound PULSE SOUNDBAR PLUS White, що підтримують систему BluOS для повної інтеграції з іншим обладнанням.
У ряді кімнат було встановлено підсилювачі-стримери Bluesound POWERNODE Black.


Як джерела використовувалися потокові стримери від Monitor Audio IMS-4 з підтримкою BluOS, а як посилення - багатоканальні Monitor Audio CI Amp IA60-12 і Monitor Audio CI Amp IA150-8C.
Разом система включає понад 25 зон. Кожна з них може керуватися як із програми BluOS, так і працювати з AirPlay другого покоління.
Оскільки будинок проектувався з повною автоматизацією, починаючи від клімату, штор, ролет і до автоматичного відчинення дверей, весь мультирум був інтегрований з системою AMX.
Для зручності використання керування гучністю, увімкнення та вимкнення відтворення здійснюється за допомогою клавіатур системи керування світлом Lutron.

 

The Best Project of HoReCa Audio
Ресторан "Фабрика" м. Черкаси (Костін Сергій)

 

                                  

 

Ми вважаємо, що ресторан «Фабрика» у м.Черкаси сьогодні – це найкращий фоновий звук у ресторані на території нашої країни. Ми пишаємось, що цей довгий проєкт нарешті відкрив свої двері для відвідувачів восени 2021 року. Ресторанний комплекс включає два поверхи з великими та малими залами, відкриту терасу та літній майданчик.

Як і інші високоякісні системи, установка почалася з прокладання акустичного кабелю і кабелю управління. AUDIOQUEST SLiP-DB 16/2 Gray 152m, SCP HNCPRO-GN-D 305 m.
Вся система із п'ятьма зонами звуку керується за допомогою операційної системи BluOS. У кожній із зон передбачено як керування гучністю, так і можливість вибирати контент, що відтворюється. Це може бути музика з будь-яких накопичувачів, USB флешка або портативний жорсткий диск, а також потокові музичні сервіси.

Також у системі передбачено підключення сценічного обладнання. Під час концерту музика може транслюватися або в одній зоні вулиці, або в ресторані одночасно. Це дозволяє знизити гучність сцени та розподілити її рівномірно по всьому залу та з великим комфортом перебувати на святкуванні банкету чи корпоративу.
Як стримери використовується Monitor Audio IMS-4 з підтримкою BluOS, а літня тераса використовує Bluesound NODE.

Як акустика був обраний бренд Sonance. Світовий лідер та трендсеттер в інсталяційній акустиці. Їх Professional серія акустики для комерційного використання поєднує в собі висококласний звук Hi-Fi для дому і можливість підключення акустики за 70/100V схемою. Унікальні трансформатори, встановлені в цій акустиці, виробляються на заводі в Японії. Вони здатні передати динаміку діапазону частоти від 20Гц до 17кГц. Це і є запорукою успіху та можливістю відтворити звук найвищої якості.


Для зали першого поверху використовувалася як вбудована, так і підвісна акустика Sonance PS-C63RT White, Sonance PS-S53T Black. Підкріплено все сабвуфер REL HT1205. Великий зал другого поверху для корпоративів та концертів виконаний на акустиці Sonance PS-P63T Black із сабвуферами PS-P83WT Black. Малі зали другого поверху оснащені акустикою Sonance PS-C63RT White і Sonance PS-C63RTLP White, а також сабвуфером REL HT1205. Санвузли виготовлені на вбудованій акустиці Sonance PS-C43RT White.
Відкрита тераса біля ресторану виконана на акустиці Sonance PS-P63T Black. Звук на літньому майданчику забезпечує навісна акустика Sonance PS-S53T Black.

 
Всі зони посилюються Sonance Sonamp DSP 2-750 MKII з DSP керуванням та підтримкою 100В схеми підключення.

Перші відвідувачі вже встигли оцінити високу якість звуку в ресторані, приємну атмосферу, яка дозволяє сповна насолодитися проведенням часу у колі друзів або на діловій зустрічі.

 

 

The Best Office Space Audio
AV Solutions

                                          

  

Хто з офісних працівників не мріє про великий світлий та функціональний офіс? Ще крутіше, коли в офісі є і просторі кабінети з фоновою музикою, і зона відпочинку, зали для проведення презентацій та конференцій.

АВ-Інтегратор реалізували проект офісу для великої міжнародної корпорації у Києві. Офіс займає площу двох поверхів. У ньому можна зібрати як кілька десятків людей в одному місці, так і знайти затишний куточок для переговорів двох-трьох людей. На одному з поверхів знаходиться приймальня та кабінети працівників.

Вбудовуваною акустикою Monitor Audio Pro65 озвучені коридори, санвузли та зона очікування. Як підсилювач використовувався Monitor Audio CI Amp IA60-12.
На другому поверсі знаходиться великий зал для переговорів, їдальня для співробітників та зони для переговорів із невеликою кількістю учасників. Стеля цього приміщення була оформлена у стилі лофт. Тут була застосована підвісна акустика Sonance PS-P43T, яка була пофарбована у потрібний замовнику колір.
Для зон, у які неможливо було з технічних причин завести акустичний кабель із серверної, використовувалися мережні підсилювачі NAD CI 720 V2.
Родзинкою проекту виявилася зона презентацій. Вона виконує дві функції. Перша – це проведення зустрічей з великою кількістю учасників за довгим столом та проведення семінарів для співробітників та гостей. Друга - це зона відпочинку персоналу, оснащена кухнею та розважальним центром.
Центром системи є відеостіна із панелей Samsung. Звуковий супровід представляє AV-ресивер NAD T758 V3i, який працює з акустикою MONITOR AUDIO CP-IW260 X Full Size Inwall та сабвуфером REL HT1003. Система підтримує звук 5.1. Частина акустики PS-P43T підключена як тилові канали навколишнього звуку. При необхідності можна як грати в PlayStation, так і проводити онлайн та офлайн конференції.
Весь звук в офісі управляється за допомогою системи BluOS. Її підтримують ресивер, стримери та підсилювачі в системі. Всі кімнати управляються адміністратором з однієї програми як на телефоні, так і на РС та Мас.
Для зручності у великих зонах на стіни додано панелі BLUESOUND Professional CP100. З їх допомогою можна регулювати гучність, старт та зупинку відтворення музики. Також можна вибирати один з п'яти попередньо встановлених пресетів (джерело аудіо, плейлист і т.д.)
Для якісної інсталяції використовувався акустичний кабель американського виробника SCP 16/2OFC-LSZH-WT. Для комутації зони з відеопанеллю і ресивером використовувалися кабелі AUDIOQUEST hd 12.0m BLACK LAB, HDMI AUDIOQUEST HD 15.0m 18G HDMI Forest, AUDIOQUEST HD 12.5m, HDMI FOREST Active, AUDIOQUEST HD 7.5m, AUDIOQUEST HD 7.5m. 18G HDMI Pearl Long Distance, AUDIOQUEST opt 5.0m OPTILINK PEARL.

Ми впевнені, що в такому затишному та функціональному офісі робочий процес оптимізований та приносить задоволення.

 

 

The Best Home Cinema
Ультра Горизонт

               

Для нас цей кінотеатр займає перше місце серед кінотеатрів, реалізованих нашими партнерами за 2021 рік з використанням наших продуктів. Ультра Горизонт впоралися із завданням якнайкраще.
Повноцінне приміщення з акустичною підготовкою та заекранною акустикою від бренду Sonance. Центром системи є ресівер NAD T778 A/V.

Фронтальні колонки, що виконують роль центрального лівого та правого каналу – Sonance Reference R2. Каналами, що відповідають за навколишнє звучання, є Sonance Reference R1C.
А яке кіно без сабвуферів? Тут були встановлені Sonance Reference R12SUB, які працюють у парі із підсилювачем від Sonance Sonamp DSP 2-750 MKII. Всі системи підключені акустичним кабелем AudioQuest SLiP-DB 14/4. А також HDMI кабелем різної довжини AudioQuest.
Це той випадок, коли вдома вийшло, як у кіно.

 

 

The Best Landscape Design Audio
Дмитро Карачев

      

Зазвичай багато уваги приділяють звуку всередині приміщення: житлового чи комерційного. Однак ландшафтне акустичне оформлення має велике значення. Представляємо один із найкращих об'єктів, який знаходиться на етапі введення в експлуатацію.

Замовник отримав найкращий ландшафтний звук від американського виробника Sonance. Вони собаку з'їли на звуку для дому та вулиці та є світовим лідером у даному напрямку. Кабель використовувався також від американського виробника SCP 14/4OFC-HD-BK-D 152m.
Як акустика встановлено дві моделі сателітів Sonance Landscape LS4T SAT та Sonance Landscape LS6T SAT, які рівномірно розподілені по всій території. А для отримання глибокого басу використовувалися сабвуфер Sonance Landscape LS12T SUB.
Для монтажу використовувалися два види кріплення Sonance 9" GROUND STAKE та Sonance 19" GROUND POST. Всю цю акустику живить підсилювач від Sonance Sonamp DSP 2-750 MKII.

З такою ландшафтною акустикою приємно проводити час на свіжому повітрі і насолоджуватися якісним звуком. А будь-яка вечірка у дворі чи зоні барбекю перетворюється на справжній концерт на свіжому повітрі.

 

 

The Best Commercial Built-in Audio
Твій Театр

 

Комерційні приміщення вимагають не менш якісного звуку, ніж удома. Дуже важливо у громадському місці: ресторані, клубі, готелі чи торговому центрі чути не лише фоновий звук, а й співрозмовника, а також чітко розуміти оголошення, що звучать із динаміків.
У цьому випадку економити на якісній акустиці не рекомендується, щоб залучити і утримати якнайбільше клієнтів, які повернуться туди, де комфортніше.

Наші партнери, Твій Театр, реалізували цілу низку проектів. То були ресторани, готелі, навчальні заклади. Ми вибрали ресторан у м. Надвірна. Тут використовувалася акустика Monitor Audio комерційної серії Pro-65 та Pro-80. Саме ця акустика завдяки ідеальному співвідношенню ціни та якості дозволяє досягти відмінного результату за мінімального бюджету.

 

Дякуємо кожному з переможців за ваші цікаві проєкти, пишаємось, що ми допомогли втілити їх у життя. Сподіваємося, що цього року ваші здобутки сягнуть нових висот. 
Кожен з переможців отримає пам’ятну нагороду, яку зможе розмістити на стіні поруч з іншими відзнаками чи у спеціальній шафі. Нехай вона нагадує про успіх та надихає на нові перемоги.