Оновлення BluOS 3.16 привносить незабутній 3D-звук у ваші фільми, музику, ігри та шоу.
PULSE SOUNDBAR PLUS – це найкраща аудіосистема для аудіофілів. З оновленим програмним забезпеченням ви отримуєте нові налаштування для реалістичного звуку домашнього кінотеатру та підтримку Dolby Atmos для максимально яскравих вражень.

 

DOLBY ATMOS в PULSE SOUNDBAR+

Унікальна реалізація Dolby Atmos у BluOS у PULSE SOUNDBAR+ включає чотири профілі віртуалізації - Movie, Music, Late Night та Off - надаючи клієнтам більше можливостей обробки звуку Dolby. Поки закодований контент у Dolby Atmos забезпечуватиме максимально реалістичне сприйняття, інший контент - від двоканального до семи каналів - може бути віртуалізований, щоб надати користувачам більш широку, більш високу захоплюючу звукову сцену.
Слід зазначити, що Bluesound при впровадженні нових технологій у категорії звукових панелей приділяють велику увагу тому, щоб тембр звуку залишався природним у будь-якому місці прослуховування.

ГНУЧКІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ

До PULSE SOUNDBAR+ можна підключити практично будь-яке джерело звуку за допомогою безлічі дротових, бездротових цифрових та аналогових варіантів підключення. Телевізори, ігрові консолі, сервісиї потокової передачі музики, ноутбуки та музика. Доступ до бібліотек можна отримати через HDMI eARC, Apple AirPlay 2, двосторонній aptX HD Bluetooth, TOSLINK, RCA, USB та операційну систему BluOS від Bluesound.

ЕФЕКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ РОБОТИ

Розроблений для забезпечення безперервної ефективності, PULSE SOUNDBAR+ має потужний чотириядерний чіпсет ARM Cortex A53, що настроюється, який обробляє звук у 8 разів швидше, ніж попередні покоління Bluesound. Ця флагманська плата в поєднанні з двома WiFi чіпами забезпечує надійну якість звуку без затримок навіть для вимогливих ігрових додатків.

ЛЕГКІСТЬ УПРАВЛІННЯ

PULSE SOUNDBAR+ пропонує широкий спектр опцій керування, що спрощує роботу з домашніми розвагами у повсякденному житті. Додані сенсорні елементи керування для швидкого доступу до основних опцій. Використовуючи систему бездротового зв'язку BluOS, ви можете підключати та синхронізувати звук у будь-якій кімнаті вдома та керувати музикою зі свого смартфона або планшета.
Можливе керування домашніми розвагами за допомогою популярних голосових помічників від Google, Amazon та Apple, а професійні інтегратори розумного будинку можуть отримати доступ до драйверів систем керування Lutron, Crestron, RTI, Elan та інших.

 

Основні особливості Bluesound PULSE SOUNDBAR+:

- Dolby Atmos. З Dolby Atmos ви можете насолоджуватися музикою, фільмами, спортом та іграми з максимальним зануренням та максимальною яскравістю вражень.
- Новітні технології. Потужний та швидкий чотириядерний процесор нового покоління Bluesound для якісної обробки звуку та DSP. Він має вбудований запас для майбутнього технологій.
– Звук на першому місці. PULSE SOUNDBAR+ залишається вірним своїм принципам аудіо високої роздільної здатності. Перевірена та випробувана платформа підсилювача має потужний потенціал, дозволяючи вам слухати музику на високій гучності без втрати якості, чистоти та глибини звучання.
- BluOS. Провідна у світі мультирумна система високої роздільної здатності з'єднує PULSE SOUNDBAR+ з будь-якою іншою технікою Bluesound з точним керуванням через безкоштовний додаток BluOS.
- Пропонується на вибір у чорному чи білому кольорі. Його можна налаштувати для ряду домашніх розважальних програм. Для простоти установки до комплекту входить кронштейн для настінного монтажу, а також дві ніжки для установки на тумбу.


BLUESOUND PULSE SOUNDBAR + Black
BLUESOUND PULSE SOUNDBAR + White