CAMBRIDGE AUDIO DACMAGIC 200M: НОВИЙ РІВЕНЬ ВИЗНАНОЇ НАГОРОДАМИ ЦАП-ТЕХНОЛОГІЇ

Cambridge Audio представляє DacMagic 200M - новий цифроаналоговий пеертворювач, який відтворює аудіопотік з роздільною якістю до 32 біт/768 кГц та DSD 512. До того ж, пристрій є першим продуктом Cambrige Audio, який підтримує революційний кодек MQA, що дозволяє ефективно передавати аудіофайли справжньої студійної якості. Високоякісна схема на базі двох надзвичайно точних чіпів ESS Sabre забезпечує теплий та музичний "англійський звук", який визначав легендарну репутацію Cambridge Audio протягом більш ніж 50 років. Широкі можливості підключення, вбудований підсилювач для навушників та елегантний, компактний корпус роблять DacMagic 200M ідеальною складовою, щоб допомогти Hi-Fi системам усіх розмірів досягти нових рівнів звукової досконалості.

З DacMagic 200M Cambridge Audio представляє наступний еволюційний етап своєї ЦАП-технології, яка вже отримала високу оцінку міжнародної торгової преси. Як наступник визнаного багатьма нагородами DacMagic Plus, новинка пропонує найкращі перетворювачі, широкі можливості підключення та підтримку форматів високої якості до 32-бітних/768 кГц та DSD 512. Найбільш важливим нововведенням є те, що DacMagic 200M відтепер здатен декодувати MQA-файли, які гарантують оригінальну студійну якість навіть зі стрімінгових сервісів. Завдяки елегантному компактному корпусу, пристрій чудово вписується в будь-який інтер'єр, а високоякісний вбудований підсилювач для навушників дозволить насолодитись неймовірним звуком наодинці.

 

DacMagic 200M от Cambridge Audio – революція цифрового звуку

Протягом більш ніж 50 років бренд Cambridge Audio, як ніякий інший, був синонімом виразу "англійський звук", нічого не виключаючи та не додаючи для повністю чистого відтворення. Ключовим у дивовижно органічному відтворенні оригінального запису являється складна аналогова технологія з кращими компонентами, яка принесла Cambridge Audio відомість. На сьогодні музика переважно зберігається в цифровому вигляді, що призводить до цілковито новим викликам, тому що першим кроком являєтьс перетворення цифрових сигналів у високоякісні аналогові сигнали. И саме тоді на допомогу приходить новий цифроаналоговий перетворювач DacMagic 200M від Cambridge Audio. Оздоблений двома чіпами ESS Sabre, цифровий геній забезпечує надзвичайно точне перетворення навіть найдрібніших нюансів музикального сигналу. Ви також можете вибрати один з трьох фільтрів відтворення та відрегулювати звук на свій смак. Високоякісні конденсатори від відомого німецького виробника WIMA також підкреслюють вимогливість Cambridge Audio до якості компонентів, які він використовує. Додатково до аудіофільської якості до 32 біт/768 кГц та DSD512, DACMagic 200M також вперше підтримує Hi-Res-формат MQA, який дозволяє стрімити музику студійної якості. DacMagic 200M від Cambridge Audio повертає до цифрових джерел класичний аналоговий звук легенд британської аудіотехніки та допомогає будь-якій високоякісній Hi-Fi системі досягти безпрецедентної емоційності та тепла.

 

MQA на борту - цифровий Hi-Res-формат майбутнього

Широко вживаний формат компакт-дисків з 44,1 кГц та 16 бітами досі стандартний в багатьох випадках. Однак цей стандарт з ранньої цифрової ери далекий від технології, що використовується у сучасних студіях звукозапису - як правило, тут використовується 96 кГц/24 біт або більш висока якість. Тим не менш ці аудіофільські файли досить важкі, що може викликати проблеми при потоковій передачі. В той же час формати, як от MP3, збиткові. Революційна технологія MQA Music Origami вирішує всі ці проблеми та передає аудіофайли високої роздільної якості максимально ефективно.  До того ж файли MQA в цифровому форматі звучать так само, як замислив виконавець та гарантують студійну якість звуку. DacMagic 200M  - це перший цифроаналоговий перетворювач від Cambridge Audio з вбудованим MQA-декодером. LED-індикатор на передній панелі DacMagic 200M сигналізує про те, що відтворюються MQA-файли, та презентує легендарний теплий англійський звук Cambridge Audio в поєднанні з кращими цифровими технологіями, доступними сьогодні.

 

Декілька варіантів підключення для ідеальної інтеграції

Широкі можливості підключення дозволяють DacMagic 200M інтегруватись безшовно в будь-яку складну Hi-Fi систему. Два цифрових програвача можуть бути підключені за допомогою коаксиальних або оптичних входів, а також в наявності USB-порт для комп'ютерів. Високоякісний Bluetooth-приймач оздоблений потужним кодеком Qualcomm aptX, що забезпечує найкращу якість звуку навіть при бездротовому підключенні до мобільних пристроїв. Як класичний британський виробник Hi-Fi з багаторічним традиціям, Cambridge Audio також розробив аналдогову секцію DacMagic 200M з особливою обережністю. Разом з обов'язковими роз'ємами RCA,  DacMagic 200M оздоблений повністю збалансованими розетками XLR, які забезпечують передачу аналогових сигналів без перешкод та ефективно мінімізують втрати кабеля. 

Високоякісний підсилювач для навушників

Найкращі ЦАП-технології, підтримка новітніх аудіоформатів високої якості, в тому числі іноваційний MQA-формат, аудіофільські компоненти в аналоговій секції - все це дозволяє DacMagic 200M допомогти будь-якій Hi-Fi системі досягти теплого та музикального звуку, який навряд чи до цього був можливий з цифровими джерелами. Однак це необов'язково залежить від зовнішніх підсилювачів та колонок. Вбудований підсилювач для навушників з роз'ємом 6,3 мм та власним контролем гучності легко впорається навіть з вимогливими навушниками та забезпечить чистий звук слухачеві. Завдяки компактному корпусу,  DacMagic 200M може легко вписатися в будь-яку наявну установку. 

 

Ціна та доступність

DacMagic 200M від Cambridge Audio можна придбати в спеціалізованих дилерів, в інтернет-магазині та на Amazon від Cambridge Audio.