На щорічному з'їзді EISA експерти тестують широкий спектр нових продуктів в різних категоріях, щоб вибрати найкращий. І ми з радістю представляємо вам відразу шість продуктів з нашого асортименту, які були відзначені кращими у своїй категорії!


Monitor Audio Silver 500 7G

Сьоме покоління Monitor Audio Silver Series включає в себе широкий спектр акустичних інновацій, всі вони представлені в чудовому напольном флагмані цієї лінійки Silver 500 7G. Металевий/керамічний твітер C-CAM має новий двигун і корпус для більш чистих високих частот, а середньочастотні і басові динаміки RST II виготовлені з покращеного сплаву з керамічним покриттям для більшої жорсткості. Вишуканий зовнішній вигляд, увага до деталей і масивне і потужне звучання.

 

Cambridge Audio EVO 150 Streaming Amplifier

Просто підключіть динаміки і слухайте музику з телефона, комп'ютера, потокових сервісів або улюбленого вінілу. Простота установки і управління з додатком StreamMagic і захоплююче дух виконання.

 

Cambridge Audio DacMagic 200M

Цифроаналоговий перетворювач DacMagic - 200M - це поєднання міцної конструкції, простоти використання і продуктивності, а також сумісність з широким діапазоном файлових форматів, аж до 768 кГц / 24-біт і DSD512 (через USB-вхід). Простий у використанні забезпечить хороший ефект в навушниках і викличе бурю в основний аудіосистеми своїм чітким, корисним і виразно деталізованим звуком.


Bluesound NODE Digital music player

NODE - простий спосіб додати мультирум в вашу систему, з Wi-Fi, Ethernet, Apple AirPlay 2, aptX HD Bluetooth і USB-A для доступу до аудіоконтенту з потокових сервісів, інтернет-радіо і вашої власної музичної бібліотеки. Установка і управління через додаток BluOS.

 

NAD C 298 Power Amplifier

Підсилювач потужності для hi-fi систем, домашніх кінотеатрів і прихованих індивідуальних інсталяцій. Гнучкість підключення, енергоефективна технологія посилення, вражаючий звук. В мостовому режимі потужність більш Потужність 600 Вт.

 

Ortofon 2M Black LVB 250 Phono Cartridge

Остання варіація давно експлуатованої конструкції картриджа з рухомим магнітом 2M - данина поваги Бетховену через 250 років після його народження і прикрашена зображенням композитора на бічній стороні корпусу. Він відповідає всім вимогам завдяки вишуканій подачі, особливо добре підходить для класичної, джазової та акустичної музики.


Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з кращими брендами, які виробляють кращу Hi-Fi техніку!

avero.com.ua