Hi-Fi Radio Paradise MQA Audio ексклюзивно для BluOS

Результатом співпраці Lenbrook, MQA і Radio Paradise стала нова послуга для слухачів інтернет-радіостанції  Paradise - звук MQA на всіх чотирьох своїх каналах мікшування. Lenbrook International, власник та розробник передової на ринку мультірумної платформи BluOS з високою роздільною якістю, оголосив, що всі пристрої BluOS отримають оновлення у квітні 2021 року, щоб включити Radio Paradise MQA в чкості вбудованого варіанту потокової передачі музики. Його буде додано до всіх поточних та майбутніх пристроїв з підтримкою BluOS від провідних аудіобрендів, таких як Bluesound, NAD Electronics, DALI Loudspeakers, Monitor Audio, Roksan, Peachtree і PSB Speakers. Це перший випадок, коли інтернет-радіостанція буде транслювати контент в кодуванні MQA.

Засновник та радіочведучій Radio Paradise Білл Голдсміт відзначив унікальну можливість покращення якості звуку для слухачів BluOS, яким важлива якість музичного контенту. " Ми пишаємося тим, що допомагаємо продемонструвати талант та досвід команди Radio Paradise разом з нашими давніми партнерами в команді платформи BluOS", - говорить Майк Джбара, генеральний директор MQA. Клієнти BluOS звикли до іновацій та очікують кращого в світі звуку та технологій - і вони отримують це.

"Екосистема BluOS має найбільший вибір програвачів з підтримкою MQA в світі", - заявляє Горд Сіммондс, президент та генеральний директор Lenbrook Group, компанії, яка розробляє платформу BluOS. "Ми хотіли запропонувати нашим вимогливим клієнтам те, що вони не можуть отримати більше ніде. Тепер у нашій родині брендів BluOS та їх глобальних клієнтів є ексклюзивний 24/7 мікс MQA-контенту в легкому та швидкому доступі. Співпраця з Біллом, Radio Paradise та нашими друзями з MQA стало видатним збігом наших спільних поглядів. І ми тепер маємо змогу запропонувати нашим клієнтам, для яких звук високої якості та Hi-Fi мають першочергове значення, неймовірну музику". 

Про BLUOS

BluOS ™ - це мультирумна аудіосистема преміум-класу, яка керує збереженими та хмарними джерелами музики та їх відтворенням, з підтримкою аудіопотоків високої роздільної якості до 24/192. Система прийнята деякими із найвідоміших брендів Hi-Fi-аудіо та інтегрована з багатьма системами розумного будинку та голосового керування. BluOS забезпечує сумісність між пристроями різних виробників для максимальної універсальності та варіантів використання. Завдяки інтеграції з популярними потоковими музичними сервісами, такими як Tidal, Spotify і Deezer, а також підтримці FLAC, WAV, MQA та інших форматів та кодеків високої якості, BluOS пропонує практично необмежений доступ до музики всіх жанрів для будь-якого випадку. BluOS складається з операційної системи та додатку для смартфонів, планшетів та ноутбуків і є найкращим вибором для аудіофіла.

ПРО LENBROOK INTERNATIONAL

Lenbrook International, дочірня компанія групи компаній Lenbrook, є власником та виробником брендів домашньої аудіосистеми та додатків для встановлення у житлових приміщеннях. Його повний набір продуктів від NAD Electronics, динаміків PSB, бездротових мультирум-плеєрів Bluesoundта комерційного аудіо Bluesound Professional розповсюджується більш ніж у 80 країнах, а його розподільча аудіоплатформа BluOS з високою роздільною здатністю використовується в деяких країнах світу провідними аудіобрендами преміум-класу.

ПРО RADIO PARADISE

Radio Paradise - це незалежна служба Інтернет-радіо, яка має підтримку аудиторії в усьому світі. Їх прагнення забезпечити максимально можливу якість звуку зробило їх особливо популярними у співтоваристві аудіофілів. З 2000 року основний мікс Radio Paradise - еклектична суміш діджеїв, яка поєднує сучасний та класичний рок, електроніку, музику світу та багато іншого - є одним з найпопулярніших аудіопотоків світу. Нещодавно вони додали три додаткових мікса, кожен з яких наповнений різноманіттям, яке є однією з візитних карток Radio Paradise.

ПРО MQA

Команда MQA створила технологію, яка захоплює звук оригінального студійного виступу, використовуючи новаторські наукові дослідження того, як люди чують. Файл MQA повністю автентичний та достатньо малий для потокової передачі, також має зворотню сумісність. Тому ви маєте змогу відтворювати музику MQA на будь-якому пристрої. Технологія MQA відмічена нагородами та ліцензьована лейблами, виробниками музичних сервісів та обладнання по всьому світу та схвалена RIAA. MQA - це приватна компанія, яка базується у Великобританії.

 

За матеріалами bluos.net