HIGH END, всесвітньо відома аудіовиставка, є безперечним лідером, коли справа доходить до вражаючого задання тону для відтворення музики вищого класу. 
Протягом чотирьох десятиліть виставка HIGH END дає ідеї та стимулює виробників, продавців і споживачів високоякісної побутової електроніки. У травні весь світ аудіоекспертів і професіоналів зібрався в Мюнхені, щоб за чотири дні події відвідати сотні експонентів з більш ніж 40 різних країн, які демонструють свої останні інновації в залах та атріумах центру.

Зібралися справжні монстри аудіоіндустрії, озброєні останніми новинками та концептуальними пропозиціями. Були представлені такі відомі бренди, як Monitor Audio, Cambridge Audio, Roksan, Audioquest, Arcam, Chord Electronics, Dali, Fyne Audio, Dan D'Agostino, Focal, iFi, Mark Levinson, Naim, PMC, Sonus Faber, Wilson Benesch і Wharfedale, Copland та інші. 

Оскільки цього року наша команда не мала можливості особисто відвідати подію, партнери Avero надали цікаві матеріали з виставки. Ділимося з вами!

Монітор Аудіо

Monitor Audio виповниться 50! Щоб відсвяткувати «золотий ювілей», британський бренд представив насправді виняткову концепцію продукту, над якою команда наполегливо працювала за лаштунками протягом останнього року. Concept 50 був дуже добре прийнятий на шоу та відмічений у понад 25 статтях у пресі по всьому світу, всього за шість днів з моменту відкриття.
 
   
Акустика Concept 50 була розроблена для забезпечення неперевершеного звучання, як жодного іншого динаміка на ринку. Новий прототип Monitor Audio поєднує в собі надзвичайне звучання, витонченість і розкіш, на яких очікували клієнти. Інженери експериментували, щоб побачити, як далеко вони можуть просунути пасивну конструкцію гучномовця. І вдалося створити аудіо, яке звучить якомога ближче до досконалості. 
Навіть зовнішній вигляд акустики Concept 50 вражає. Це техніка майбутнього, до якого можна долучитись сьогодні, завдяки Monitor Audio.
На додаток до великого відкриття був анонсований випуск лімітованої серії  50th Anniversary Silver 100 Limited Edition. П’ятизіркові колонки тепер мають класичне покриття «Heritage Green». Тут вже так: хто встиг придбати, той щасливчик.


  

ROKSAN


Roksan продемонстрували легендарний програвач Xerxes 20 Plus, оснащений тонармом SARA і картриджем Shiraz, а також Caspian VSC2. Також відвідувачі мали змогу послухати відзначену нагородами лінійку Attessa з технологією потокової передачі BluOS, найкращою продуктивністю та прекрасним промисловим дизайном.


Cambridge Audio

 


Cambridge Audio презентували свої оновлені програвачі Alva – вперше анонсовані на CES і нещодавно надійшли в продаж. Alva TT V2 — це програвач Bluetooth aptX HD з прямим приводом, а Alva ST — більш доступна (хоча все ще підтримує aptX HD) модель з ремінним приводом. 

 

AudioQuest


Команда AudioQuest завжди дивує новими розробками та прагненням досконалості в своїх винаходах. Цього року вони в основному зосередилися на нещодавно придбаній марці колонок і кабелях. Було представлено нову серію аналогових кабелів Mythical Creatures. 
 


Спеціалісти прогнозують, що аналогові з'єднання Mythical Creatures - ThunderBird, FireBird і Dragon - стануть найдосконалішими і найкраще звучащими інтерконнектами AudioQuest. 
Розроблені засновником і головним дизайнером AudioQuest Біллом Лоу та старшим директором з інженерії Гартом Пауеллом, з’єднання Mythical Creature стануть першими, які включатимуть ZERO-Tech, що ще більше зменшить залучення діелектриків і значно покращить розсіювання радіочастотного шуму. З цими новими моделями AudioQuest як ніколи наблизилися до звукового ідеалу абсолютно невидимого кабелю. 

Про ці та інші новинки ми розповімо в наступних статтях. Слідкуйте за новинами, підписуйтесь на нас в соцмережах та рекомендуйте іншим.