Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

Пристрій REL HT Air Wireless дозволяє перетворити сабвуфери цієї компанії серії HT в бездротові, що значно спростить завдання їх розміщення в кімнаті. REL HT Air Wireless складається з двох невеликих блоків, один з яких підключається до джерела сигналу, а інший - до сабвуфера. Установка бездротового з'єднання проводиться одним натисканням кнопки в автоматичному режимі. В цілому система дуже проста в підключенні, яке можна виконати за кілька хвилин.

Для пристрою REL HT Air Wireless була розроблена спеціальна технологія передачі сигналу, яка забезпечує його максимальне збереження в первісному вигляді, без стиснення або інших небажаних перетворень. В результаті звучання сабвуферів REL при бездротовому підключенні залишається таким же наполегливим, глибоким і точним, як і з случає звичайного проводового підключення.

Завдяки невеликим розмірам передавач і приймач REL HT Air Wireless можна розташувати приховано, а після створення пари ніяких додаткових налаштувань для них проводити не потрібно. Пристрій працює від зовнішнього джерела живлення, що служить додатковим захистом від електричних перешкод. Відповідно, при використанні REL HT Air Wireless необхідно передбачити наявність додаткових електричних розеток близько сабвуфера і основний AV-системи. Через невеликий споживаного струму приймач і передавач пристрою можна тримати постійно підключеними до мережі для спрощення користування системою.

Бездротова передача сигналу в домашньому аудіо стає все більш популярною, тому що дозволяє значно спростити компоновку системи. Однак наявність стиснення даних (в тому числі і з втратами), а також складність настройки деяких систем не дозволяють рекомендувати їх для найбільш вимогливих меломанів. Спеціально розроблена для використання в REL HT Air Wireless технологія позбавлена ​​цих недоліків, що робить її дуже привабливою для користувачів. Стандартне підключення за допомогою RCA-гнізд дозволяє використовувати даний комплект спільно і з іншими сабвуферамі.

4 680 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

«Новою поштою» по Україні — згідно тарифів перевізника

 

 

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Характеристики
Бездротовий HT Air
Поширити у соцмережах
Вгору