Ніяких труднощів! Якщо ви віддаєте перевагу максимальній легкості використання і кращій якості звуку, то Powernode 2i від Bluesound саме те, що вам потрібно.
Але давайте спочатку. Ви отримуєте довгоочікуваний Powernode 2i, позбавляєте його упаковки і девайс займає підготовлене для нього місце на полиці або стійці. І хоча Bluesound славиться простотою в підключенні своїх пристроїв, гайд по підключенню і попередження прочитати варто. Зручно, що інструктаж є російською мовою.

 

На що рекомендується звернути увагу:
- апарату необхідна вентиляція, тому враховуйте це при розміщенні
- підключайте ваш Powernode 2i тільки до електричної розетки, яка має заземлення
- основний спосіб відключення апарату - вимикання вилки з розетки. Якщо ви не плануєте користуватися технікою кілька місяців, то відключайте від живлення.
- даний пристрій не можна розміщувати в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванні кімнати, поблизу басейнів і т.д.)

Підключення пристрою займає буквально кілька хвилин.
1. Спочатку підключіть динаміки. У моєму випадку це чудові Monitor Audio Bronze 50, яких цілком достатньо для кімнати площею 17 кв.м. Підключати колонки необхідно при вимкненому пристрої, щоб уникнути замикання і збою в роботі.
 2. Підключіть Powernode до мережі і дочекайтеся, коли зелений індикатор на сенсорній панелі буде безперервно світитися. Це означає, що плеєр знаходиться в режимі точки доступу «Hot Spot» і готовий до підключення до мережі.
3. Якщо ви плануєте використовувати мережевий кабель Ethernet, підключіть його. Якщо використовуєте Wi-Fi, то в списку пристроїв Wi-Fi вашого мобільного девайса виберіть Powernode 2i. У браузері панелі управління пропишіть ім'я мережі і пароль.
4. Наступним кроком встановіть безкоштовний додаток BluOS на ваш смартфон або планшет. Через додаток також можна налаштувати мережу Wi-Fi.
5. Після додавання пристрою в мережу слідуємо інструкції в додатку. Кілька секунд і Powernode 2i готовий до роботи. При цьому індикатори сенсорної панелі світяться синім.

             

 

У вашому розпорядженні:
- безліч потокових музичних сервісів, які передають музику у високій роздільній здатності;
- кілька інтернет-радіостанцій, в т.ч. Radio Paradise, єдине що транслює музику в форматі MQA;
- можливість відтворювати музику з вашого мережевого сховища або мобільного пристрою;
- транслювати звук з ТБ

Інтерфейс програми BluOS інтуїтивно зрозумілий. При бажанні ви можете відфільтрувати музику за якістю записів. Можете створювати власні пресети, плейлисти і обрані списки. Є опція будильника, де можна вибрати мелодію або сервіс потокової музики, який буде вас будити або сигналізувати про важливу подію.

Зверніть увагу на аудіоустановки (Settings / Player / Audio). Тут ви можете на свій смак налаштувати звук. Якщо у вас є сабвуфер, то включіть цю опцію. В цьому випадку частоти нижче 80 Гц будуть подаватися на саб. Ви також зможете регулювати кросовер. При вимкненому опції сабвуфера весь діапазон частот подається на ваші динаміки. Без саба важливо, щоб опція сабвуфер була виключена інакше ризикуєте залишитися без нижніх частот.

У моїй бібліотеці є композиції в форматі FLAC. Powernode 2i підтримує будь-який цифровий формат, але розроблений він був спеціально для аудіо високої роздільної здатності. Так що проблем з відтворенням цієї музики немає.
Починаю з Queen The greatest Hits. Звук приголомшливий! Найменші динаміки Monitor Audio серії Bronze видали потужний звук. Обсяг, деталізація, яскравість і повне занурення в музику. Відчуття, що ви в першому ряду на концерті, яка б музика не грала. Мелодійні гітарні партії від Led Zeppelin хочеться слухати безкінечно.

Не оминути увагою і треки українських виконавців. Просто кайфово звучить «ДахаБраха». Жоден звук численних інструментів, які використовують музиканти, не проходить повз. Ви почуєте кожну тріскачку, кожен хлопок або легке постукування.

Я прихильник чіткого вокалу і тут абсолютно ні до чого причепитися - звук деталізований, без ріжучих нот.

Що стосується потокових сервісів, то різниця в відтворенні однієї і тієї ж композиції (Stairway to heaven-Led Zeppelin) з домашньої бібліотеки і через Spotify для мене виявилася не очевидна. Все та ж ясність і обсяг без паразитних звуків.

Якщо вам хочеться слухати музику, а в будинку потрібна тиша, то ви з легкістю можете скористатися навушниками. У вашому розпорядженні Bluetooth aptX HD для бездротових навушників або роз'єм 3,5 мм на передній панелі пристрою для дротового зв'язку.

Підключитися до Powerrnode 2i можуть всі члени сім'ї. І легко відтворювати свою улюблену музику, налаштовувати списки і регулювати гучність через додаток BluOS. Для всебічного задоволення пристроєм чудово мати в кожній кімнаті такий Powernode або його молодшого брата Node 2i. Тоді кожен зможе слухати музику свого настрою там, де він знаходиться.

Як резюме можна сказати, що Bluesound створили міні-систему 21-го століття, яка передає звук з високою роздільною здатністю з будь-якого підключеного до неї джерела, від мережевого сховища до вашого мобільного пристрою для якісної цифрової музики. На сьогодні жоден конкурент не може запропонувати кращу продуктивність за цією ціною. Ви отримуєте не тільки мережевий програвач, а й якісний підсилювач і ЦАП. 
І поки інженери Bluesound шукають нові способи поліпшити і без того чудовий продукт, я насолоджуюся чудовою музикою, котру дає Powernode 2i.

Avero Music Lover