Найкращий Hi-End сабвуфер - REL T/9x

 

REL T / 9х -  фантастичний сабвуфер, створений отримати максимум можливого від вищого класу серії S, але за меншу вартість. Не можна сказати, що T/9x виглядає дешевше, і, безумовно, є більш доступні альтернативи, але коли ви дістаєте його з коробки, чудова якість збірки, привабливий дизайн і чудове оздоблення відразу ж створюють відчуття розкоші.

Лучшие домашние AV-продукты 2021 года - Выбор редакции
REL T/9x - роздрібна ціна 52200 грн

Більш того, цей компактний сабвуфер відмінно справляється зі своїм 10-дюймовим драйвером, 10-дюймовим пасивним радіатором і потужністю 300 Вт класу A/B. Хоча наведені специфікації можуть здатися консервативними, насправді T/9x забезпечує швидку напрочуд високими рівнями продуктивності та великим впливом на низьких частотах.

"Цей елегантний сабвуфер виглядає чудово і дуже добре зроблений, до того ж він зберігає індивідуальність, прозорість та швидкість торгової марки REL."

 

T / 9x є вражаючим досягненням, коли йдеться про модернізацію існуючого продукту, та забезпечує високу продуктивність та динаміку, одночасно зберігаючи фірмовий стиль REL: індивідуальність, прозорість та швидкість. Він не ідеальний - з'єднання та елементи управління обмежені, а відсутність мобільного додатку розчаровує за цією ціною - але це наш вибір на користь найкращого сабвуфера високого класу 2021 року.