Компанія NAD представила новий продукт в категорії «просто додайте акустику» - потоковий підсилювач C 700 з BluOS. За словами виробника C 700 забезпечить враження, близькі до досвіду прослуховування NAD М10.


C 700 має міцний алюмінієвий корпус з 5-дюймовим екраном для відображення обкладинок альбомів, меню і налаштувань, а також вбудований підсилювач HybridDigital UcD і мережевий стример з підтримкою BluOS. Підсилювач обіцяє забезпечити наднизький рівень шуму і спотворень незалежно від навантаження на колонки, з можливістю видавати 2 × 80 Вт безперервної потужності і 2 × 120 Вт миттєвої потужності для чіткого і чистого відтворення.

Що стосується підключення, ви знайдете оптичні і коаксиальні цифрові входи, а також HDMI eARC порт. Є також дві пари лінійних входів RCA для любителів аналогового звуку, а також фонокоректор MM, який обіцяє прибрати інфразвуковий шум на LP, не впливаючи на характеристики низьких частот. Звичайно, вам потрібно буде підключити свої власні динаміки (є також вихід на сабвуфер), після чого ви можете транслювати музику з онлайн-джерел або підключити свій власний зовнішній диск через вбудований порт USB. AirPlay 2, Spotify Connect і Tidal Connect пропонують більш прості способи потокової передачі, а двосторонній зв'язок aptX HD Bluetooth означає, що ви можете слухати музику через пару бездротових навушників або передавати звук на NAD за допомогою бездротової технології Bluetooth.

Додаток BluOS дозволить прослуховувати музику з багатьох джерел, включаючи власну бібліотеку, інтернет-радіо або потокові сервіси Spotify, Tidal, Qobuz і Amazon Music HD і ін. Доступні також функції мультирум з додатком BluOS, декодування і рендеринг MQA, відтворення аудіо з високою роздільною здатністю до 24 біт / 192 кГц і підтримку голосового управління для Alexa, Google Assistant і Siri.
Доступні драйвери для Control4, Crestron, Elan, RTI та інших систем управління розумним будинком.


NAD C 700 націлений на користувачів, які прагнуть до «безкомпромісного прослуховування з акцентом на цінність». Попередня вартість 45000 грн. В Україні новинку NAD C 700 очікуємо у листопаді.