"Краса в деталях, достатньо тільки придивитися"- самий доречний вислів, коли бачиш навушники Marley Positive Vibration XL.

Відчувається, що ці навушники виконані для м'якого розслаблення на природі під улюблений плейлист, а ще вони чудово вписуються в навколишній світ. Дивишся і просто мурашки по шкірі, все зроблено ідеально - лаконічна конструкція, м'які амбушюри з кожзаму, вставки лого з натурального дерева, що підкреслює еко стиль цієї моделі. 
Доречі, тест-драйв навушників прийшовся по виїзді на природу і це було вражаюче. Конструкція навушників складається, що економить місце під час пересування. Щодо зручності, то для тих, хто вперше користується накладними навушниками, може бути  незвично, але потім звикаєш і розумієш, що ця модель дуже комфортна. Особливо приємною була м'яка подушка на дузі навушників, вона не стискала голову і не приносила дискомфорту. 


Хочу відмітити, що надійність посадки дуже висока, хоч ты в бейсболці, хоч без неї і це дає більше впевненості, що навушники залишиться на своєму місці. Амбушюри добре лягають на вухо. Я занурювалася у свій плейлист, але трохи було чутно навколишній світ оскільки ця модель без активного шумозаглушення. Основним подразником того вечора були жаби, але зробила гучність вище, і їх квакіт чувся на рівні шепотіння. 

Підключення Positive Vibrtion XL досить просте. Натискаючи на кнопку вмикаємо навушники і сполучаємо їх з девайсом. Ніякого додаткового програмного забезпечення взагалі не потрібно. Кнопки розташовані на чашах навушників, як на мене це дуже зручно. Ця модель має такі основні кнопки: регуляція гучності звуку та кнопка живлення, яка виконує функції прийому дзвінків, паузи та відповідає за прив'язку нового пристрою. Також можливе дротове підключення. Більше всього сподобалася стабільна робота, без пауз та заїкань, з якими я стикалася в інших моделях навушників.


Перейдемо саме до прослуховування музики - я почала тест драйв Positive Vibration з Soom T " Summer Days", тому що перша думка, коли бачиш бренд Marley - додати цьому світу більше сковитих літніх басів. Soom T - музика, яка завжди качає. В цих навушниках мені здавалося, що я десь поряд з Soom T. Детальність виконання відчувалася повністю. Кожен ефект, інструмент з розкриттям композиції набував свого об'єму, було чудово чути - звук сприймався чистим. Щодо відчуття басів, то на мій смак тут все ОК. Якщо ви справжній басхед, можливо захочеться більшого.

Наступним треком для контрасту з Soom T, був улюблений гранж від Nirvana , a саме Lithium - це музика занурює мене в часи відчайдушного юнацького максимализму. Щодо відчуттів від прослуховування, була приємно здивована я почула ту саму брудну гітару, яка притаманна справжньому гранжу. Трек глибоко проникав у мозок, але якщо поставити максимальну гучність, то трохи руйнувалося сприйняття. Хочу відмітити, що метал струн чувся дуже чітко і це приносило найбільше задоволення. Голос Курта лунав дуже реалистично, було враження присутності на рок паті. В цілому я отримала великий кайф від прослуховування Nirvana в Positive Vibration XL.


Marley Positive Vibration XL - це не тільки краса в деталях, але й якісний соковитий звук , який повністю задовільнив моє слухове сприйняття за адекватну ціну. 
 
Почитати про серію Marley Positive Vibration