FiiO E10K - це компактний ЦАП / підсилювач USB, який має простий форм-фактор, який дозволяє насолоджуватися високоякісної музикою в будь-який час в будь-якому місці. Цим пристроєм легко управляти завдяки простому дизайну, що робить його ідеальним компаньйоном для прослуховування музики у високій роздільній здатності.

FiiO E10K Type-C в ногу з часом

Всі новітні смартфони, цифрові аудіоплеєри, USB-ЦАПи відмовляються від порту micro-USB і переходять на вдосконалені з'єднання Type-C. E10K-TC використовує роз'єм USB Type-C, якого не вистачало попередньої моделі. Разом з оновленим USB Audio Class 2.0 це забезпечує бездоганну передачу звуку з USB-з'єднання.

Декодування аудіо високої роздільної здатності за допомогою флагманського USB-
чіпа XMOS і вдосконаленого ЦАП PCM

FiiO E10K TC оснащений 8-ядерним сигнальним процесором USB XMOS XU208 флагманського рівня в поєднанні з вдосконаленим чіпом ЦАП PCM5102. Він підтримує декодування сигналів PCM 384 кГц / 32-біт з високим дозволом з максимальною чіткістю і низьким рівнем шуму. Девайс має оптимізований фільтр нижніх частот і схему басів, яка забезпечує низький рівень шуму з E10K-TC.

Схема сильнострумового посилення

FiiO розробила нову модель E10K-TC зі схемою потужнострумового посилення. Він забезпечує велику вихідну потужність з відмінною перехідною характеристикою, низьким рівнем спотворень і низьким рівнем шуму на виході. З E10K-TC ви можете насолоджуватися музикою високої чіткості через навушники.

Дворівневий перемикач посилення і посилення низьких частот

FiiO E10K-TC оснащений дворівневим перемикачем посилення і перемикачем посилення низьких частот. Режим високого підсилення призначений для навушників з високим опором, які отримують додаткову потужність, ефективно покращуючи їх характеристики. Перемикач посилення низьких частот, як випливає з назви, додає додатковий імпульс нижнім частотам.

Характеристики E10K Type-C:

- USB-чіп XMOS XU208 останнього покоління
- Вдосконалений чіп ЦАП PCM5102
- Ланцюг потужнострумового підсилювача
- Роз'єм USB Type-C
- Вихід на навушники 3,5 мм
- Лінійний вихід, коаксіальний вихід
- Два рівня посилення
- Перемикач посилення низьких частот
- Синій світлодіодний індикатор
- Вихідна потужність: - / = 200 мВт (32 Ом)
- Коаксіальний вихід: до 192 кГц / 24 біт.
- Рекомендований імпеданс навушників: 16-150 Ом
- 79 х 49,1 х 21 мм
- вага 78 г

Оновлена ​​модель FiiO E10K Type-C має високотехнологічні характеристики, розширені функції і в той же час доступна за ціною.