Ми раді повідомити, що в числі переможців CE Pro BEST (Кращі технології електронних систем) 2021 року на виставці CEDIA Expo є товари з нашого асортименту.

Організатори CE Pro відзначають, що 2021 рік був унікальним в плані потреб користувачів. У всьому світі люди були змушені багато часу проводити в своїх будинках, де вони і працювали, і розважалися. І на перший план виходить цінність рішень для гарного самопочуття і комфорту. "У цьому випадку домовласники покладаються на інтеграторів в пошуку та встановленні оптимальних рішень, що відповідають їхнім потребам. Премія BEST Awards присуджується компаніям, які розробляють ці інноваційні технології та покращують якість домашнього обслуговування », - говорить Арлен Швайгер, виконавчий редактор CE Pro.

Всі заявки були оцінені лідерами галузі разом з редакторами CE Pro за критеріями новаторства, функціональності, конкурентних переваг і переваг для інсталятора.

Ми не будемо оголошувати весь список переможців CE Pro BEST 2021, відзначимо ті позиції, які присутні в нашому асортименті. Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки найкраще. І міжнародні експерти в різних галузях підтверджують наш вибір.

У категорії Архітектурна акустика вартістю понад $ 2,000 нагороду отримує сабвуфер Sonance Invisible Series IS15W.


Це акустична система, яка вбудовується, - сабвуфер з невидимої серії акустики Sonance Invisible, 15-дюймовий (381 мм) низькочастотний динамік з вуглецевого волокна, потужністю 250 Вт. Sonance зробили революцію в категорії невидимих ​​акустичних систем, не обмежуючись тільки якістю і дизайном. Компанія Sonance змінила спосіб установки і стандартизації невидимих ​​динаміків за допомогою системи калібрування і визначення глибини (DISC). На нашому каналі ви можете подивитися детальний гайд по встановленню невидимої акустики Sonance.

 

У категорії Бездротові A / V рішення нагороду отримує саундбар нового покоління Bluesound Pulse Soundbar Plus.

Pulse Soundbar Plus - абсолютно нова звукова панель аудіофільського рівня, яка задовольнить будь-які потреби домашніх розваг. Ідеально поєднується з HD-телевізорами і пропонує повністю імерсивне звучання завдяки ряду функцій, включаючи підтримку Dolby Atmos, 24-бітний звук з високою роздільною здатністю, 120 Вт загальної потужності, багатокімнатний і багатоканальний звук, а також широкий спектр можливостей підключення.
PULSE SOUNDBAR Plus - це системне рішення, яке замінює необхідність у громіздких AVR.

 

У числі номінантів премії були також представлені популярні продукти:

Bluesound NODE бездротової мережевої програвач з BluOS, AirPlay 2
Bluesound ROWERNODE бездротової мультирум підсилювач і стример з BluOS, AirPlay 2
NAD M33 інтегральний підсилювач з BluOS

Визнання експертами - це доказ здатності виробників провідних брендів в сфері електроніки змінити будь-який тип простору, розкрити творчий потенціал і вплинути на повсякденне життя людей, роблячи його краще і комфортніше.
Ми раді бути частиною цього і надавати вам можливість насолоджуватися найкращою технікою.