Бренд Audio-Technica давно склали собі зіркову репутацію звуку, і якщо ви готові це перевірити, то пропонуємо нові бездротові повнорозмірні навушники ATH-M20xBT, які стануть чудовою відправною точкою у пізнанні високоякісного звуку.

Ця модель популярної серії M, дуже схожа на добре знайому - Audio-Technica ATH-M20x, але в бездротовому варіанті. Новинка по аналогії з попередніми оновленними моделями отримала назву - ATH-M20xBT. Суттєвих змін у зовнішньому вигляді нема. Естетика Audio-Technica залишається незмінною, про що свідчить повністю чорний зовнішній вигляд із пластику зі шкіряною підкладкою, тонкими металевими подовжувачами та логотипом на кожній чашці навушників. Для споживачів, які люблять простий і функціональний, дизайн - підходить ідеально. Перевірена роками конструкція амбушюр та наголов’я має високу зносостійкість і забезпечує комфортне користування.

ATH-M20xBT оснащені потужними 40-міліметровими динаміками для покращеної продуктивності на низьких частотах, що забезпечує неймовірні враження від прослуховування з повним діапазоном високоякісного звуку та покращеними басами. ATH-M20xBT має можливість багатоточкового сполучення - дає змогу бездротовим підключенням до двох пристроїв, що є оптимальним для мультимедійного використання.

Бездротові навушники також оснащені режимом низької затримки, який покращує синхронність між аудіо та відео для плавної потокової передачі та геймінгу. Модель ідеальна для прослуховування в гучному середовищі, так як має відмінну звукоізоляцію.

Великим бонусом цієї моделі є дротовий і бездротовий варіант підключення. ATH-M20xBT постачається зі змінним аудіокабелем, що дає можливість використовувати навушники зі стандартним дротовим підключенням при роботі зі звуком, для максимально точної передачі. Тривалий час автономної роботи навушників, забезпечує до 60 годин безперервного використання при повній зарядці та до 3 годин використання при 10-хвилинній швидкій зарядці (через з’єднання USB-C) - це звілнює власника від постійних думок про перезаряджання.

ATH-M20xBT мають доволі легке розташування мікрофону і кнопок, вони вбудовані в лівий навушник і дозволяють легко керувати викликами, відтворенням музики та гучністю.

ATH-M20xBT - це поєднання сучасного дизайну і багатогранного функціоналу в бюджетному варіанті професійних навушників.