Шановний журналіст Ед Селлі з AVForums познайомився з програвачами Roksan Attessa Turntable та потоковими підсилювачами Attessa Streaming Amplifier. Ед Селлі не лише журналіст та консультант в аудіоіндустрії. Як учасник форуму з 2003 року, він став частиною групи рецензентів у 2012 році, що спеціалізується на аудіо.


Працюючи над оглядом вінілового програвача та потокового підсилювача Roksan Attessa, він був дуже вражений чудовим відчуттям плавності та природності виконання, а також деталізованим, вишуканим та привабливим звуком, що дало їм нагороду «Рекомендовано».


Про Attessa Streaming Amplifier він заявив, що «це надзвичайно функціональний підсилювач, що постійно привертає увагу, який повинен набути багато нових шанувальників бренду, і його з ентузіазмом рекомендують».

 


Дивлячись на програвач Attessa Turntable, Ед сказав, що це «добре продуманий і дуже здатний комплект, звукові характеристики якого дуже важко знайти деінде за такою ціною».

Attessa пропонує потокову технологію преміум-класу, найкращу у своєму класі продуктивність та гарний промисловий дизайн.

Дізнатися про дані продукти та купити можна на нашому сайті.

Attessa Streaming Amplifier

Roksan Attessa Turntable Satin White