Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

Для багатьох користувачів мережевий фільтр – це звичайний пристрій, який забезпечує необхідну кількість розеток для підключення аудіо- та відеоапаратури та захищає техніку від можливих перешкод в мережі. Проте просунуті користувачі знають, наскільки важливою ланкою в процесі роботи апаратури є мережевий фільтр. Компанія AudioQuest виготовляє дійстно унікальні продукти за новітніми технологіями, з кожним разом вдосконалюючи розробки, щоб досягти максимум продуктивності систем та мінімізувати втрату інформації.

Якщо ви бажаєте чути чіткий звук та отримувати якісне зображення, не варто економити на мережевому фільтрі. Вибираючи більш дешеві варіанти: звичайний блок живлення або розетку змінного току, ви ризикуєте назавжди втратити третину звукової інформації, яка включає більшу частину гармонік запису, зображення, високі та низькі частоти.

AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO усуває більше шуму та викривлень, ніж більшість звичайних мережевих фільтрів, чим покращує продуктивність системи.

AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO відрізняється тонким профілем та міцною підставкою для напольного монтажу, що робить його ідеальним для встановлення за шкафами, стійкою апаратури. При встановленні на полицю нижня підставка легко знімається, що надає легкий доступ до розеток фільтру.

POWERQUEST 2 оснащений 6 розетками для підключення пристроїв:

- вихід 1: оптимізований для відео 4К/8К, підходить для підключення відеоекранів, телевізорів, проекторів або універсальних програвачів

- виходи 2,3,4,5: підходять для підключення джерел аудіо/відеокомпонентів, комп’ютерів, модема або маршрутізатора

- вихід 6: призначений для найбільш потужного пристрою в системі. Наприклад, аудіо/відеоресивера, сабвуфера, підсилювача потужності

Лінійна фільтрація мережевої напруги, що використовується в AUDIOQUEST POWERQUEST 2, забезпечує усунення перешкод на 22 дБ в диапазоні від 30 Гц до 1 ГГц, та являється на сьогодні однією з найефективніших. А для розетки, що призначена для підключення відеообладнання, передбачено додаткове усунення шумів для отримання максимально чіткого зображення на екрані.

У випадку екстремальної напруги активується швидкодіючий релійний захист. Пристрій витримує без пошкоджень стрибки напруги 6000В/3000А, що робить цю модель максимально надійною.

В якості додаткових можливостей в AUDIOQUEST POWERQUEST 2 передбачені 2 USB-порта для підключення зовнішніх пристроїв. Розподільник оснащений фірмовим мережевим кабелем з концентричним розташуванням провідників.

- 6 розеток: 1-з підвищеним вихідним струмом, 4- Ultra-Linear Filters для джерел сигналу, 1-для пристроїв 4К/8К

- швидкодіючий захист із самовідновленням

- 2 USB-розетки для зарядження зовнішніх пристроїв

AudioQuest POWERQUEST 2 SCHUKO

Немає в наявності
Артикул: PQ2EU
11 029 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в перелік очікування

«Новою поштою» по Україні — згідно тарифів перевізника

 

 

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Поширити у соцмережах
Вгору