Обмін та повернення


Якщо вам не підійшов товар, ви можете обміняти або повернути товар впродовж 14 днів з дня купівлі. Для обміну необхідно спочатку оформити повернення попереднього товару.


Як оформити повернення


Вам необхідно заповнити заяву (завантажити бланк заяви) про повернення товару з вказівкою причини, надати документ, що підтверджує купівлю товару (видаткову накладну або касовий чек отримання товару на Новій пошті), документи, що засвідчують вашу особу і повернути товар у первинному вигляді. Повернення грошових коштів здійснюється тим же платіжним методом, який був вибраний покупцем. 


Вимоги до товарів, які підлягають поверненню


Для повернення вам необхідно надати товар у первинному вигляді: без ушкоджень та слідів використання, з оригінальними лейбами, бірками та в оригінальній упаковці. Поверненню не підлягає: навушники-вкладиші, внутрішньоканальні навушники, якщо було пошкоджено оригінальну упаковку. Правила повернення товарів, придбаних в інтернет – магазині avero.com.ua, регулюються Законом України “Про захист прав споживачів”.  Ми залишаємо за собою право не приймати повернені товари, якщо вони були доставлені на наш склад після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому ви їх отримали.

Ви можете оформити обмін / повернення:
•    викликати кур’єра транспортної компанії Нова пошта;
•    в найближчому відділенні служби Нова пошта
Для отримання реквізитів та документів для оформлення обміну/повернення зв’яжіться з нами за номером 0674004949. У разі повернення витрати на зворотну доставку несе клієнт. Якщо ви плануєте робити обмін,  менеджер інтернет – магазину зарезервує  для вас товар (якщо він є у наявності), який буде відправлений вам сервісом Нова пошта.

Повернення грошових коштів


Після отримання повернення та підтвердження, що вимоги до товару, який повертається, дотримані, ми повернемо вам гроші. Зверніть увагу, що при оплаті банківською карткою термін повернення грошових коштів залежить від політики установи, що випустила картку. При оплаті банківською карткою, гроші повертаються тільки на картку покупця.