Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

Програвач компакт-дисків Cambridge Audio Azur 851C насправді являє собою три висококласних цифрових аудіо в одному корпусі. Cambridge Audio Azur 851C може відтворювати диски CD-Audio, працювати в якості цифро-аналогового перетворювача, або виконувати роль підсилювача в стереосистеми.
Програвач оснащений прецизійним рекомендованим транспортним механізмом, оптимізованим для роботи з CD-дисками, і точної системою зчитування. У плеєрі використовується спеціальна схема для зниження рівня джиттера цифрового потоку, переданого на ЦАП. Останній виконаний на базі мікросхем Analog Devices AD1955 з параметрами 24 біта / 196 кГц. Передбачено перемикається цифровий фільтр (linear phase, minimum phase, steep), а також фірмова схема підвищення частоти дискретизації ATF2 з параметрами 24 біта / 384 кГц. Для роботи з зовнішніми джерелами цифрового сигналу програвач оснащений двома коаксіальними і двома оптичними цифровими входами, USB-входом (параметри цифрового потоку, одержуваного з цього інтерфейсу, можуть становити до 24 біт / 192 кГц), а також професійним балансним цифровим входом AES / EBU.
Cambridge Audio Azur 851C оснащений регульованим аналоговим виходом (схема регулювання рівня сигналу цифрова, і виконана на базі фірмового DSP), тому його можна безпосередньо підключити до підсилювача потужності. Є балансний і небалансний аналогові виходи, а також три цифрових виходу - оптичний, коаксіальний і AES / EBU. У блоці живлення програвача встановлений тороидальний трансформатор великої потужності, передбачені роздільні джерела для аналогових і цифрових схем, і фільтруючі конденсатори значною сумарною ємності. У схемі плеєра використовуються добірні комплектуючі аудіофільских класу, друковані плати мають симетричну трасування для поліпшення поділу стереоканалов. Металеве шасі і корпус Azur 851C, з товстою передньою панеллю з шліфованого алюмінію, надійно захищають його схеми від зовнішніх електромагнітних наведень.
У плеєрі передбачені вхід для зовнішнього ІК-датчика, вхід і вихід системи управління, а також інтерфейсний роз'єм RS232 для підключення до інстальованим системам «розумний дім».

Cambridge Azur 851C CD Player Silver 230v

Немає в наявності
Артикул: CA0185100
65 599 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в перелік очікування

«Новою поштою» по Україні — згідно тарифів перевізника

 

 

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Характеристики
Частотний діапазон, Гц 20 – 20000
Габарити, мм 430 x 115 x 360
Вага, кг 10
Поширити у соцмережах
Вгору