Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

Цифрові коаксіальні кабелі Cinnamon AudioQuest розроблені для мінімізації спотворень у надзвичайно широкій смузі пропускання.
Для багатьох цифрових кабелів важлива швидкість цифрового зв'язку. Найбільш очевидно, що «швидкість» означає якнайшвидшу передачу великих файлів або передачу достатньої кількості даних для HD-відео. Але для цифрового коаксіального аудіо «швидкість» має вирішальне значення не через те, наскільки-швидко, а тому, що часові співвідношення в цифровому потоці мають вирішальне значення для реконструкції аналогової форми сигналу, яка приносить інформацію, музику.
Часове пошкодження - рассинхронізація (джиттер) цієї інформації в пакеті даних робить звук дрібним і рівним замість тривимірного, різким і туманним замість гладкого і чистого.

У серії Cinnamon використовуються цілісні мідні провідники, посріблені  на 1,25% від загального перетину жил.
Ізоляція з твердої піни (HCF) в яку вводиться азот для створення повітряних "кишень", забезпечує критичну геометрію сигнальної пари. Жорсткість матеріалу дозволяє провідникам кабелю підтримувати стабільні характеристики по всій довжині кабелю, мінімізуючи спотворення.
Будь-який матеріал, що примикає до провідника, насправді є частиною електричного ланцюга. Ізоляція проводів і матеріали друкованих плат поглинають енергію. Частина цієї енергії зберігається, а потім виділяється як спотворення. Оскільки азот (як і повітря) не поглинає енергію і, отже, не вивільняє енергію з або в провідник, спотворення додатково зменшуються.

Екранування кабелю двошарове - з фольги та посрібненого обплетення.
Позолочені роз'єми на кабелі закріплені метедом холодного зварювання. Ця конструкція штекера та провідника дозволяє з’єднання без припою, який є поширеним джерелом спотворень. Замість припою в процесі використовується техніка високого тиску.

Окрім якості виготовлення, в Cinnamon AudioQuest є зовнішня естетика, властива всім кабелям AudioQuest. Оболонка кабелю має обплетення чорного та червоного кольорів, яке надає йому строгий і дорогий зовнішній вигляд.

AudioQuest Кабель коаксиальний Cinnamon 0,75m

Немає в наявності
Артикул: COAXCIN0.75
4 019 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в перелік очікування

«Новою поштою» по Україні — згідно тарифів перевізника

 

 

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Характеристики
Тип кабелю коаксиальний
Тип з'єднувача 1 RCA
Тип з'єднувача 2 RCA
Вид роз'єму M/M (вилка/вилка)
Матеріал провідника мідь, срібло
Ізоляція ПВХ, Тканина
Екранування З екрануванням
Довжина кабеля, м 0.75
Серія Cinnamon
Поширити у соцмережах
Вгору