Кількість
|
Вартість
|
||
|
Цифрові коаксіальні кабелі Coffee AudioQuest розроблені для мінімізації спотворень у надзвичайно широкій смузі пропускання.
Для багатьох цифрових кабелів важлива швидкість цифрового зв'язку. Найбільш очевидно, що «швидкість» означає якнайшвидшу передачу великих файлів або передачу достатньої кількості даних для HD-відео.
Але для цифрового коаксіального аудіо «швидкість» має вирішальне значення не через те, наскільки-швидко, а тому, що часові співвідношення в цифровому потоці мають вирішальне значення для реконструкції аналогової форми сигналу, яка приносить інформацію, музику.
Часове пошкодження - рассинхронізація (джиттер) цієї інформації в пакеті даних робить звук дрібним і рівним замість тривимірного, різким і туманним замість гладкого і чистого.
У серії Coffee використовуються цілісні мідні провідники, посріблені на 10% від загального перетину жил, а також розроблена фахівцями AudioQuest діелектрична система підмагнічування (Dielectric-Bias System (DBS), патенти США № 7,126,055 та 7,872,195 B1).
Ізоляція з твердої піни (Hard-Cell Foam) в яку вводиться азот для створення повітряних "кишень", забезпечує критичну геометрію сигнальної пари. Жорсткість матеріалу дозволяє провідникам кабелю підтримувати стабільні характеристики по всій довжині кабелю, мінімізуючи спотворення.
Будь-який матеріал, що примикає до провідника, насправді є частиною електричного ланцюга. Ізоляція проводів і матеріали друкованих плат поглинають енергію. Частина цієї енергії зберігається, а потім виділяється як спотворення. Оскільки азот (як і повітря) не поглинає енергію і, отже, не вивільняє енергію з або в провідник, спотворення додатково зменшуються.
Екранування кабелю виконано з посрібненого обплетення.
Також використовується технологія шестишарового розсіювання шуму на основі карбону (NDS). Шари металу і синтетики, що чергуються, з вуглецевим наповнювачем «захищають екран», поглинаючи і відбиваючи більшу частину шуму - радіочастотної енергії до того, як вона досягне шару, прикріпленого до землі.
Система DBS різко знижує рівень власних шумів, зберігаючи навіть найдрібніші нюанси та текстури аудіосигналу.
Посрібнені роз'єми на кабелі закріплені метедом холодного зварювання. Ця конструкція штекера та провідника дозволяє з’єднання без припою, який є поширеним джерелом спотворень. Замість припою в процесі використовується техніка високого тиску.
Окрім якості виготовлення, в серії Coffee є зовнішня естетика, властива всім кабелям AudioQuest. Оболонка кабелю має обплетення чорного та коричневого кольору, яке надає йому строгий і дорогий зовнішній вигляд.