Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

AudioQuest Diamond - цифрові коаксіальні кабелі, розроблені для мінімізації спотворень у надзвичайно широкій смузі пропускання.
Для багатьох цифрових кабелів важлива швидкість цифрового зв'язку. Найбільш очевидно, що «швидкість» означає якнайшвидшу передачу великих файлів або передачу достатньої кількості даних для HD-відео.
Але для цифрового коаксіального аудіо «швидкість» має вирішальне значення не через те, наскільки-швидко, а тому, що часові співвідношення в цифровому потоці мають вирішальне значення для реконструкції аналогової форми сигналу, яка приносить інформацію, музику.
Часове пошкодження - рассинхронізація (джиттер) цієї інформації в пакеті даних робить звук дрібним і рівним замість тривимірного, різким і туманним замість гладкого і чистого.

У серії Diamond використовуються цілісні (моножильні) срібні (Solid 100% Perfect-Surface Silver (PSS)) провідники, а також розроблена фахівцями AudioQuest діелектрична система підмагнічування (Dielectric-Bias System (DBS), патенти США № 7,126,055 та 7,872,195 B1).

Ізоляція з твердої піни (Hard-Cell Foam) в яку вводиться азот для створення повітряних "кишень", забезпечує критичну геометрію сигнальної пари. Жорсткість матеріалу дозволяє провідникам кабелю підтримувати стабільні характеристики по всій довжині кабелю, мінімізуючи спотворення.
Будь-який матеріал, що примикає до провідника, насправді є частиною електричного ланцюга. Ізоляція проводів і матеріали друкованих плат поглинають енергію. Частина цієї енергії зберігається, а потім виділяється як спотворення. Оскільки азот (як і повітря) не поглинає енергію і, отже, не вивільняє енергію з або в провідник, спотворення додатково зменшуються.

Екранування кабелю виконано з посрібненого обплетення.
Також використовується технологія шестишарового розсіювання шуму на основі карбону (NDS). Шари металу і синтетики, що чергуються, з вуглецевим наповнювачем «захищають екран», поглинаючи і відбиваючи більшу частину шуму - радіочастотної енергії до того, як вона досягне шару, прикріпленого до землі.
Система DBS різко знижує рівень власних шумів, зберігаючи навіть найдрібніші нюанси та текстури аудіосигналу.

Посрібнені роз'єми з червоної міді на кабелі закріплені метедом "холодного зварювання". Ця конструкція штекера та провідника дозволяє з’єднання без припою, який є поширеним джерелом спотворень. Замість припою в процесі використовується техніка високого тиску.

Окрім якості виготовлення, в серії Diamond є зовнішня естетика, властива всім кабелям AudioQuest. Оболонка кабелю має обплетення чорного кольору зі сріблястою ниткою, яке надає йому строгий і дорогий зовнішній вигляд.

AudioQuest Кабель коаксиальний Diamond 0,75m

Немає в наявності
Артикул: COAXDIA075
49 979 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в перелік очікування

«Новою поштою» по Україні — згідно тарифів перевізника

 

 

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Характеристики
Тип кабелю коаксиальний
Тип з'єднувача 1 RCA
Тип з'єднувача 2 RCA
Вид роз'єму M/M (вилка/вилка)
Матеріал провідника мідь, срібло
Ізоляція ПВХ, Тканина
Екранування З екрануванням
Довжина кабеля, м 0.75
Фірмові технології DBS
Колір ізоляції Black
Серія Diamond
Поширити у соцмережах
Вгору