Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

Цифрові коаксіальні кабелі Carbon AudioQuest розроблені для мінімізації спотворень у надзвичайно широкій смузі пропускання.
Для багатьох цифрових кабелів важлива швидкість цифрового зв'язку. Найбільш очевидно, що «швидкість» означає якнайшвидшу передачу великих файлів або передачу достатньої кількості даних для HD-відео. Але для цифрового коаксіального аудіо «швидкість» має вирішальне значення не через те, наскільки-швидко, а тому, що часові співвідношення в цифровому потоці мають вирішальне значення для реконструкції аналогової форми сигналу, яка приносить інформацію, музику.
Часове пошкодження - рассинхронізація (джиттер) цієї інформації в пакеті даних робить звук дрібним і рівним замість тривимірного, різким і туманним замість гладкого і чистого.

У серії Carbon використовуються цілісні мідні провідники, посріблені на 5% від загального перетину провідників.
Ізоляція з твердої піни (HCF) в яку вводиться азот для створення повітряних "кишень", забезпечує критичну геометрію сигнальної пари. Жорсткість матеріалу дозволяє провідникам кабелю підтримувати стабільні характеристики по всій довжині кабелю, мінімізуючи спотворення.
Будь-який матеріал, що примикає до провідника, насправді є частиною електричного ланцюга. Ізоляція проводів і матеріали друкованих плат поглинають енергію. Частина цієї енергії зберігається, а потім виділяється як спотворення. Оскільки азот (як і повітря) не поглинає енергію і, отже, не вивільняє енергію з або в провідник, спотворення додатково зменшуються.

Екранування кабелю двошарове - з фольги та посрібненого обплетення. Також використовується технологія п'ятишарового розсіювання шуму на основі карбону (NDS).

Посрібнені роз'єми на кабелі закріплені метедом холодного зварювання. Ця конструкція штекера та провідника дозволяє з’єднання без припою, який є поширеним джерелом спотворень. Замість припою в процесі використовується техніка високого тиску.
Окрім якості виготовлення, в Carbon AudioQuest є зовнішня естетика, властива всім кабелям AudioQuest. Оболонка кабелю має обплетення чорного та сірого кольорів, яке надає йому строгий і дорогий зовнішній вигляд.

AudioQuest Кабель коаксиальний Carbon 1,5m

Немає в наявності
Артикул: COAXCAR01.5
12 669 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в перелік очікування

«Новою поштою» по Україні — згідно тарифів перевізника

 

 

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Характеристики
Тип кабелю коаксиальний
Тип з'єднувача 1 RCA
Тип з'єднувача 2 RCA
Вид роз'єму M/M (вилка/вилка)
Матеріал провідника мідь, срібло
Ізоляція ПВХ, Тканина
Екранування З екрануванням
Довжина кабеля, м 1.5
Колір ізоляції Black
Серія Carbon
Поширити у соцмережах
Вгору