Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

FIIO PL50 Black - високоякісний лінійний блок живлення забезпечує низький рівень шуму, більш витончену динаміку і перехідні процеси, а також більш точний  тон на низьких частотах.

Низький рівень шуму
Оскільки низькочастотний шум лінійних блоків живлення фіксований по частоті, цей шум можна краще і точніше відфільтрувати. Блок оснащений фільтруючим контуром в кінці ланцюга змінного струму для фільтрації перешкод, що генеруються іншими електричними пристроями, які використовуються в тому ж ланцюзі змінного струму, для ще більш чистого і стабільного живлення.

Високоякісний трансформатор
PL50 оснащений спеціальним тороїдальним трансформатором аудіофільського класу потужністю 50 ВА, виготовленим з високоякісного заліза Nippon Steel і високочистих безкисневих мідних дротів, що забезпечує вищу ефективність, вищу точність, стабільнішу напругу і вищу вихідну потужність. За своєю природою вони мають численні переваги, що дозволяють їм бути дуже ефективними.

Досконала схема
PL50 має складну схемотехніку, яка була повністю продумана для забезпечення надійної роботи. Фільтрація електромагнітних завад, трансформаторне випрямлення, дискретизація регулювання напруги та багатоступенева фільтрація – все це є складовими схеми, завдяки чому ви можете використовувати PL50 без жодних проблем.

Дизайн
Корпус PL50 виготовлений з алюмінієво-магнієвого сплаву, який не тільки надає пристрою більш витончену текстуру, але й ефективно захищає внутрішні компоненти від зовнішніх шумів і перешкод.

Сертифікована безпека
FiiO PL50 був розроблений і виготовлений відповідно до суворих стандартів безпеки і отримав різні міжнародні сертифікати безпеки, що дозволяє вам бути впевненими в його надійності.


Що в комплекті:
FiiO PL50
вхідний кабель постійного струму
вихідний кабель постійного струму
інструкція

FIIO Лінійний блок живлення PL50 Black

Немає в наявності
Артикул: 5520042
5 272 грн
6 590 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в перелік очікування
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек

«Новою поштою» по Україні — згідно тарифів перевізника

 

 

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Характеристики
Країна-виробник Китай
Колір Black
Габарити, мм 190 х 114 х 62
Вага, кг 1.72 кг
Поширити у соцмережах
Вгору