Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

NAD

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Компанія NAD Electronics була заснована в 1972 році у Великобританії, а зараз входить до складу канадської корпорації Lenbrook. З початку існування та на сьогодні компанія NAD пропонує споживачам виключно новий підхід до Hi-Fi-апаратури та випускає високоякісну техніку за всіма традиціями англійського Hi-Fi. 

Спеціалісти NAD впевнені, що продукт, який не має емоціонального та музично вірного звучання, не заслуговує права на існування.

Філософія NAD проста: музика понад усе

В NAD склалася традиція створювати продукти з приголомшливими характеристиками. Так, на ринку багато гідних виробників. Проте лише NAD говорить про те, що споживач купує той чи інший апарат не тому, що він бажає почути його характеристики, а тому, що він хоче почути музику або побачити фільм. І навіть у “війні характеристик” NAD надає реальні показники, а не маркетингові прийоми.

Компанія NAD використовує в своїх продуктах інноваційні технології власної розробки:

- EARS (Enhanced Ambience Retrieval System): формує багатоканальний звук не тільки з стерео, але й покращує звучання традиційних сигналів

- HybridDigital: поєднує в собі найкраще від аналогової та цифрової технології, щоб створити платформу, яка перевищує традиційні аналогові компоненти, навіть якщо джерело аналогове

- DirectDigital: перше в світі цифрове підсилення із замкнутим контуром. В сутності, це ЦАП, яким керує комп’ютер, що порівнює вихідний сигнал з вхідним та вносить поправки кожні 10 наносекунд. Це не тільки скорочує кількість доменних перетворень на шляху проходження сигналу, але й забезпечує неймовірно чисту та яскраву якість звуку.

- PowerDrive: дозволяє максимізувати вихідну потужність на пікових рівнях

- SoftClipping: система дозволяє знизити рівень пікових перевантажень підсилювача на граничних потужностях вихідного сигналу. Таким чином покращуються якісні параметри сигналу та знижується ризик виходу із ладу високочастотних динамічних голівок акустичних систем.

- Modular Design Construction (MDC): ексклюзивне шасі модульної конструкції дозволяє легко та недорого модернізувати пристрій. 

 

Інженери NAD постійно знаходяться в пошуку та пропонують самий прямий шлях для досягнення мети. Як результат - кристально чисте звучання, яке відмічають власники техніки NAD. Протягом багатьох років компанія отримує визнання авторитетних спеціалізованих видань та має репутацію виробника сучасних, якісних та затребуваних моделей. Компанія NAD притримується своєї філософії та принципам - в цьому запорука її незмінного успіху. 

Розгорнути
Вгору