Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

NEXT Audiocom

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

NEXT Audiogroup належить CVA Eletronica Lda, професійному виробнику в Португалії, який розробляє, проектує, виробляє та розповсюджує аудіообладнання з 86 року.

Компанія, яка має довгу історію в аудіоіндустрії, була заснована в 1986 році та наразі експортує продукцію в понад 45 країн світу з 5000+ клієнтами по всьому світу. Сьогодні, більше ніж через 35 років, NEXT Audiogroup складається з двох брендів: NEXT-proaudio і NEXT Audiocom .

NEXT Audiocom — це аудіобренд, який включає в себе 3 окремі продуктові лінії: інсталяційне, домашнє аудіо та портативне озвучення з європейською розробкою та дизайном, вироблене відповідно до найвищих європейських стандартів якості, використовуючи у своїй продукції останні інновації на ринку, будучи в авангарді технології.

NEXT Audiocom виділяється з-поміж інших брендів на ринку своєю надлегкою комерційною структурою, інтерактивною платформою електронної комерції, технологічно авангардними продуктами та інноваційним дизайном бренду.

NEXT-proaudio — це професійний аудіобренд, розроблений, розроблений і вироблений повністю в Португалії з найкращими європейськими компонентами.

Основна мета полягає не лише в розробці високоякісних звукових систем, але й у забезпеченні максимальної продуктивності систем у застосуванні, завжди прагнучи досконалості продуктів.

Сучасні комп’ютеризовані інструменти розробки гучномовців та електроакустичні вимірювальні системи, прототипи будівельного обладнання та спеціально спроектовані звукові кімнати – усе це підтримує висококваліфіковану команду інженерів.

Використовуючи сучасні виробничі машини з комп’ютерним керуванням, NEXT-proaudio виробляє надійні прецизійні корпуси, які повинні пройти всебічний комп’ютеризований тест на якість, перш ніж їх прослухає та схвалить навчений технік.

Завжди орієнтуючись на найкращі рішення для партнерів, NEXT Audiogroup має понад 1000 продуктів, які можна негайно отримати в центрі логістики, а також команду продажів і післяпродажне обслуговування, доступну протягом 365 днів, щоб задовольнити всі потреби.

Історія бренду Next Audiogroup


CVA Electronica була заснована в 1986 році Антоніо Мартінсом Коррейя. Компанія почала свою діяльність з виробництва професійних підсилювачів звуку.

У 90-х CVA розпочинає свій експортний шлях із власного бренду CVA, розробляючи та виробляючи професійні звукові системи.

У 2004 році народжується бренд NEXT-proaudio. NEXT-proaudio є результатом еволюційного процесу, який тривав понад 18 років, завдяки інженерно-виробничій команді з великим досвідом у професійній аудіосфері.

У 2006 році, завдяки зростанню експорту, було придбано нову фабрику, включаючи відділ логістики, виробництво, відділ досліджень і розробок, відділ продажів і фінансовий відділ у тій же будівлі.

У 2015 році, завдяки плану розширення, виробничі потужності збільшуються на 45% завдяки значному зростанню продажів разом із чудовим впровадженням бренду на більш ніж 40 міжнародних ринках через свою дистриб’юторську мережу.

У 2020 році, з великим розвитком компанії на основі політики досліджень і технологічного розвитку, розширення є обов’язковим, і компанія створює нову логістичну платформу, завжди засновану на технології 4.0.

Крім того, у 2020 році з досвідченою командою та їхнім ноу-хау, набутим за понад 30 років, народжується NEXT Audiocom !

У 2022 році та одразу після пандемії Covid-19, завдяки плану розширення та зростанню продажів, було побудовано новий логістичний центр, який збільшив потужність більш ніж на 75%, з 1500+ палетними місцями.

Розгорнути
Вгору