Міжнародна виставка інтеграції AV-систем ISE-2024 завершилася. Це була грандіозна подія, насичена зустрічами з партнерами, знайомствами з новими брендами, оцінкою новинок та обміном досвіду.

Monitor Audio

 

 

ISE 2024

Особливо хвилюючим був захід для Monitor Audio Group. Протягом 4 незабутніх днів вони демонстрували захоплюючу колекцію найновіших продуктів, зокрема Hyphn, Cinergy, Creator Series – усі вони отримали чудові відгуки та викликали багато запитань.
 

hyphn-lifestyle

Hyphn — це найамбітніший у творчому відношенні, технічно просунутий і потужний динамік в історії компанії. Він забезпечує значно покращене враження від прослуховування з візуально вражаючою присутністю.

 

cinergy

Cinergy — це справжній кінотеатральний звук удома. З Cinergy ви створюєте повністю індивідуальний кінематографічний досвід; захоплюючий, точний, природний і приватний.

 

MA_Creator_Living-Room_AV_2

Creator Series — це високоякісний архітектурний звук. Розумний багаторівневий асортимент високопродуктивних, зручних для монтажу стельових і настінних гучномовців, які забезпечують кращий звук для клієнтів і покращену гнучкість і чіткість для монтажників.

 

Нова серія Creator складається з дев'ятнадцяти моделей, чотирнадцяти стельових і п'яти настінних, розташованих у три чітко визначені яруси. Кожен з них пропонує підвищений рівень продуктивності і додаткову функціональність у порівнянні з попереднім, оскільки Monitor Audio розуміє, що легше спроектувати інсталяцію з фантастичним звучанням, використовуючи високоякісні продукти, засновані на чітких, розумних принципах.

Sonance

Sonance продовжує впроваджувати інновації та наполегливо працювати, щоб отримати постійну підтримку дилерської та дистриб’юторської мережі. Компанія святкує 40 років інновацій, і представили не менше ніж 23 нові продукти на ISE 2024 у Барселоні.

Додаток Sonance Design Gallery

Компанія демонструвала свій відзначений нагородами додаток Sonance Design Gallery - неймовірно потужний інструмент продажів, який дозволяє представникам, дистриб’юторам і дилерам ефективно демонструвати клієнтам досвід добре розробленої або ідеальна аудіоінсталяція. Додаток містить приклади для житлових, комерційних і морських середовищ.

Цього року компанія запускає величезну кількість нових продуктів на ISE, багато з яких втілюють захоплюючі нові технології та дизайн. 

 

 

Visual Experience – серія VX є абсолютно новою. Це результат багаторічних досліджень. Він замінює відзначену нагородами серію Visual Performance Series та пропонує нове інноваційне рішення для кріплення, кілька варіантів обробки залежно від ваших потреб у встановленні та виняткову оновлену точність.

 

IS_PRODUCT FAMILY_Page_4.jpg

Серія Invisible – це найкраще вираження архітектурного звуку. Динаміки серії Invisible встановлюються на стіну чи стелю, а потім оздоблюються навколишньою поверхнею, відтворюючи навколишню музику, яка лунає по всьому простору без видимого сліду.

 

Абсолютно новий IS10-2W – 10-дюймовий сабвуфер – приєднується до лінійки Invisible Series, тепер підтримує 16-дюймову конструкцію центрального відсіку. Компанія каже, що забезпечує «масовий бас» без заплутаного процесу встановлення.

Підсилювачі DSP MK III – до цієї популярної лінії підсилювачів додано підсилювач DSP 8-130 MK III з 8 каналами (чотири стереопари) і 130 Вт на пік. Sonance додає, що ця серія тепер має покращені налаштування DSP. 

NAD Electronics

No alternative text description for this image

Залишається незмінною позиція NAD, як піонера в підсиленні та аудіо/відеотехніці, що розширює межі можливого, зберігаючи виняткове співвідношення ціни та якості.

Компанія NAD запланувала оновлення платформи A/V  для продуктів категорії AVR. Ця стратегія втілюється в життя з новинкою ресивером T 799 на виставці Integrated Systems Europe (ISE).

*на виставковому зразку помилково надрукували номер T 789

Поєднуючи інноваційні AV-технології з неперевершеною продуктивністю, NAD T 799 стане лідером у створенні захоплюючого звуку. Завдяки підтримці 19 каналів попереднього підсилювача, 11 каналів підсилення DirectDigital™ із потужністю 100 Вт на канал і 8K Ultra HD цей передовий ресивер заново визначає стандарти конфігурації та керування домашнім кінотеатром. Ця революційна конструкція AVR побудована на платформі Modular Design Construction (MDC) від NAD і включає корекцію Dirac Live Room Correction і Bass Control, Dolby Atmos, DTS:X, а також широкий спектр цифрових і аналогових можливостей підключення в ретельно розробленому шасі 4U для простого монтаж і монтаж стійки.

NAD T799 coming!

T 799 має відомий дизайн підсилювача NAD DirectDigital™, який забезпечує 11 каналів підсилення з консервативною оцінкою 100 Вт на канал (FDP) із шістьма каналами, доступними для подвійного підсилення для живлення динаміків кінотеатру чи інших виділених аудіозон. Результат – реалістичний звук без спотворень на найвимогливішій гучності з неперевершеною деталізацією та кінематографічною динамікою. Завдяки підтримці 19 каналів попереднього підсилювача, включаючи дев’ять театральних каналів, чотири незалежні виходи на сабвуфер і шість каналів висоти (9.4.6), T 799 виводить домашній кінотеатр на новий рівень із приголомшливою чіткістю та захоплюючим об’ємним звуком від Dolby Atmos. і DTS:X.

T 799 також виділяється трьома незалежними потоковими зонами BluOS і безперебійним керуванням за допомогою додатка BluOS Controller і популярних систем управління розумним будинком, з прямим доступом до сервісів потокового передавання музики, інтернет-радіо та музики, що зберігається у вашій локальній мережі. NAD також представляє новий сенсорний дисплей у своїй лінійці А/V-ресиверів з T 799, включаючи просте налаштування з покроковими вказівки з графікою та інструкціями на екрані.

Реліз T 799 планується пізніше у 2024 році.

 

SCP | Structured Cable Products

SCP-EasyFiber™ - SCP Makes Fiber Integration Easy - SCP-EasyFiber is  Bending All the Rules

Іновації в кабельній продукції представила також компанія SCP, один з лідерів інсталяційної галузі. З огляду на розвиток сучасних технологій та потреб інсталяторів SCP представляє SCP-EasyFiber®.

SCP-EasyFiber® розроблено для підтримки сучасної практики інтеграції. SCP-EasyFiber® розроблений таким чином, щоб витримувати круті вигини та складні кабельні траси зі значно меншою втратою сигналу, ніж звичайні оптоволоконні кабелі.

SCP-EasyFiber

Кабелі SCP-EasyFiber® оснащені багатомодовим оптичним волокном Corning® ClearCurve® OM4/OM3 і одномодовим оптичним волокном SMF-28® Ultra OS2, яке має ультразгинання. Corning є світовим лідером у всьому, що стосується оптичного волокна, і постачає найнадійніше та технологічно передове оптичне волокно у світі. Скло Corning у поєднанні з винахідливістю, конструкцією та розумінням ринку SCP пропонує вам не лише найкраще рішення, але й найбільш економічно ефективне рішення для вашої установки.

Технологія постійно змінюється разом із вимогами до пропускної здатності для підтримки цих технологій. Оптоволоконні рішення пропонують найвищу пропускну здатність для 4K/8K, 10G/40G/100G і більше. Спеціалісти з інсталяції на замовлення, AV, мережі та безпеки додають оптоволоконні рішення із застарілою міддю та інтеграцією нових систем. Кожен інтегратор повинен вміти впроваджувати оптоволоконні рішення в координації зі своїми мідними рішеннями. І тепер цю інтеграцію зробити легше, ніж будь-коли раніше.

Лінійки продуктів SCP-EasyFiber® і лінійки продуктів для міді забезпечують наскрізні інтегровані рішення для раціоналізованого впровадження системи. Оптоволокно та мідь співіснуватимуть разом, створюючи правильні інфраструктурні рішення, необхідні для підтримки пропускної здатності та потреб у безпеці, які вимагають установки 4K/8K & 10G/40G/100G.

 

AudioControl

AudioControl має майже 50-річну історію проектування та створення чудового аудіообладнання AudioControl з нуля. Розробники вірять, що чудовий звук має силу змінити ваш настрій і залишити незбагненну посмішку. Закликають послухати пристрої і дозволити пристрасті розробників AudioControl до звуку змінити вашу точку зору — і, можливо, навіть ваше життя.

AudioControl пропонує вражаючий набір відзначених нагородами підсилювачів, які підтримують підключення до мережі Dante, забезпечуючи легендарну якість звуку компанії в будь-якій зоні. На виставці був представлений підсилювач Director Model M6800D — розроблений і створений для професіоналів. 

Підсилювачі AudioControl серії Director забезпечують неперевершену якість, коли продуктивність має значення. 16-канальна модель Director M6800D із підключенням до мережі Dante пропонує високу потужність і функції, необхідні інтеграторам для забезпечення неперевершеної аудіопродуктивності в розважальних системах будь-якого розміру, включно зі справжньою консервативною потужністю 100 Вт/8 Ом, 200 Вт/4-Ом.

аудіоконтроль ise 2024

Розміщена в шасі 2U, модель M6800D також оснащена відзначеним нагородами механізмом DSP AudioControl, який включає графічне та параметричне вирівнювання по зонах, а також матрицю перемикання, яка забезпечує найвищу якість програмування розваг для будь-якої зони з неперевершеною гнучкістю. Модель AudioControl Director M6800D вже доступна.

«Dante — це дуже інноваційна та захоплююча технологія, яка дозволяє дилерам забезпечувати високопродуктивний звук у будь-яких зонах у великих і малих проектах через стандартну мережу корпоративного рівня», — пояснив Кріс Кейн, віце-президент з продажу AudioControl. 

За допомогою підсилювача Director Model M6800D із підтримкою Dante інтегратори можуть адаптувати звук до кожної зони на основі профілів DSP провідних брендів колонок, які включені в програму звукових партнерів AudioControl, а потім точно налаштувати звук на основі акустичних властивостей будь-якого простору. .
Компанія AudioControl нещодавно додала профілі динаміків до своєї програми Sound Partners від Origin, Ambisonic і Totem — а також моделі невидимих ​​динаміків від Amina і Sonance, що дозволяє інтеграторам забезпечувати найкращу продуктивність у будь-якій зоні.

 


Серія CM: краща продуктивність, ніж звичайні 70-вольтові підсилювачі
70-вольтові підсилювачі AudioControl серії CM також пропонують підключення Dante, забезпечуючи неперевершену якість звуку та гнучкість встановлення для професіоналів AV. Підсилювачі серії CM встановили новий стандарт продуктивності в області 70-вольтових підсилювачів, використовуючи надзвичайно складну архітектуру режиму постійної потужності, яка включає напівпровідники GaN (нітрид галію) — новаторську схему, розроблену для забезпечення більшої вихідної потужності, більшої ефективності та чудова якість звуку, що значно перевищує продуктивність звичайних 70-вольтових рішень. Підсилювачі AudioControl серії CM вже доступні.

Високопродуктивні підсилювачі серії CM ідеально підходять для комерційних і житлових установок аудіо/відео, забезпечуючи найкращу в своєму класі аудіо продуктивність, легендарну якість збірки, матрицю каналів і потужний, інтуїтивно зрозумілий механізм DSP, якому немає рівних.

 

NEXT Audiogroup

 

NEXT Audiogroup належить CVA Eletronica Lda, професійному виробнику в Португалії, який розробляє, проектує, виробляє та розповсюджує аудіообладнання з 86 року. Компанія наразі експортує продукцію в понад 45 країн світу з 5000+ клієнтами по всьому світу. Сьогодні NEXT Audiogroup складається з двох брендів: NEXT-proaudio і NEXT Audiocom.

На ISE Barcelona були представлені інсталяційні продукти: підсилювачі, акустика, сабвуфери; стереопідсилювачі, мікшери, портативна акустика та сабвуфери та інше. Також представили новинки: лінійний масив MOKA Plug n’ Play.

LAm114xA Plus

Активний сценічний монітор LAm114xA PLUS — це додаткове видання відомого LAm114xA, яке використовує новий DSP і модуль підсилювача, керований Ethernet через програмне забезпечення X-NET, зберігаючи ту саму конструкцію та розміри. Щоб задовольнити всі потреби виконавців, LAm114xA PLUS покликаний забезпечити музикантам ідеальне прослуховування в найскладніших ситуаціях.