Integrated Systems Europe або ISE – світова виставка номер один з інтеграції аудіовізуальних систем для комерційних і житлових будинків. ISE 2024 проходитиме з 30 січня по 2 лютого 2024 року на Fira Barcelona-Gran Via, Барселона. 

ISE Integrated Systems Europe – це міжнародна платформа, на якій демонструються найновіші технологічні послуги та продукти, включаючи житлові рішення, інноваційні будівельні послуги, цифрові вивіски, рішення для уніфікованих комунікацій та подібні продукти та послуги. Такі виставки, як ISE 2024 Barcelona, ​​відомі своїми функціями, такими як домашній кінотеатр, аудіо- та відеоконференції, дисплеї з пласким екраном, керування контентом, розважальні форуми. Крім того, ISE 2024 є ідеальною можливістю для спілкування та встановлення нових ділових контактів.

 

ISE 2024 відкриє свій виставковий майданчик для понад 850 учасників. Експоненти продемонструють найінноваційніші, найновіші аудіовізуальні продукти на ISE 2024. 

 

На ISE 2024 також будуть організовані освітні, розвиваючі та розважальні програми. Крім того, ISE також проведе десяток форматів конференцій, основних доповідей і виїзних технічних турів. Взаємодійте з потенційними клієнтами, постачальниками та партнерами, що допоможе розширити профіль вашої компанії та підвищити ваші AV експертизи.

На виставці будуть представлені майданчики наших партнерів: Monitior Audio, AIWA, NAD, Bluesound, PSB, Audio-Technica, Sonance. Про новинки та інші цікаві події виставки читайте у подальших новинах.