Напередодні Різдвяних та новорічних свят завжди хочеться зануритися у святкову магічну атмосферу за допомогою музичних хітів. 
Є такі композиції, які ми чули вже мільйон разів, але ж від цього вони не стають гіршими. Серед цих композицій відомі саундтреки до фільмів, народні пісні, композиції відомих виконавців, які асоціюються з Різдвом. Але ж завжди хочеться чогось нового. 

Ваш плейлист буде розбавлений оригінальними різдвяними композиціями, ну що почнемо?

Якщо ви полюбляєте нічні посиденькі біля каміну, то ця музика западе вам в саме серденько - Silent Nights, Чет Бейкер.
Ця колекція різдвяних пісень від легендарного джазмена — ідеальний варіант для святкування Різдва та новорічних свят. Труба, саксофон і кілька барабанів тепло впишуться в галасливу вечірку і в тепле родинне святкування.

 

A winter romance, Дін Мартін - лірична і дуже чуттєва композиція від зірки джазу 50-років. Альбом дуже романтичний і слід відмітити, що він складається не тільки з різдвяних пісень. Також вас здивує прекрасне оркестрування.

 

A Very She & Him Christmas, She & Him - дивний, але цікавий різдвяний альбом від актриси Зої Дешанель і музиканта М. Ворда. Їх зустріч на знімальному майданчику фільму "За удачею" дійсно не була випадковою. Згодом цей талановитий дует запише два різдвяні альбоми.

Альбом "Pretty Paper" від Віллі Нельсона — легенди американської музики, володару 12 "Ґреммі". Як виявилося, у чарівний, сніжний переддень Різдва в Stockyards, Віллі робив різдвяні покупки в останню хвилину і вирішив купити обгортковий папір для подарунків у чоловіка на вулиці - саме цей епізод надихнув виконавця на створення цього альбому.

Christmas, група Low - інді-рок дует з Міннесоти, який підкорює всіх своїми затишними та романтичними композиціями. Саме цей альбом буде ідеальним доповненням теплого різдвяного вечора під теплою ковдрою, але на жаль не буде вписуватися, як саундтрек до галасливої вечірки.