Компанія Wiim анонсувала новинку - підсилювач WiiM Amp. Цей доступний за ціною підсилювач пропонує опції мультирум, а також можливість відтворення улюбленого аудіоконтенту з високою роздільною здатністю та колекції вінілових платівок. Інтегратори можуть налаштувати Wiim Amp, як і стандартний підсилювач, для живлення стандартного набору пасивних гучномовців для музики, або ж продукт може бути підключений до стереосистеми для використання з аудіо-відео системами.

 

 

Згідно з даними компанії, підсилювач WiiM класу D має потужність 60 Вт на 8 Ом і 120 Вт на 4-Омному навантаженні.

Підсилювач Wiim Amp має набір аналогових входів RCA, цифровий оптичний порт і HDMI з входом ARC, що підтримує роздільну здатність до 24 біт/192 кГц. Компанія також зазначає, що пристрій виводить аудіо з роздільною здатністю до 24 біт/192 кГц, а для відтворення цифрового аудіо використовується ЦАП ESS Sabre DAC.

Серед інших можливостей підсилювача - USB-вхід, який можна використовувати для розміщення медіа-бібліотек при підключенні пристроїв зберігання даних, а також еквалізація (EQ) і параметричний еквалайзер, включаючи 24 пресети.

  

Wiim додає, що Wiim Amp також надає користувачам супутній додаток Wiim Home App і Wiim Voice Control, щоб запропонувати власникам будинків вибір варіантів керування.

Вартість пристрою 17000 грн. Новинка очікується на початку 2024 року.