Ви можете цього не усвідомлювати, але найімовірніше, ви використовуєте ЦАП досить часто.

Щодня, вірно? )


- Цифро-аналогові перетворювачі, якщо використовувати їх повну назву, сьогодні можна знайти в більшості аудіоджерел, включаючи телефони та ноутбуки, вони виконують життєво важливу роль у перетворенні цифрової музики в аналогову. Форма (форма звукової хвилі), яку можуть зрозуміти навушники та динаміки.

Хочете дізнатися про ЦАП більше? - Тоді вам сюди)


Команда експертів з огляду What Hi-Fi вперше протестувала 15 ЦАП від найбільших брендів у бізнесі — один з яких AudioQuest!

Отже, якщо у вас вже є ЦАП у ваших пристроях, чому ви повинні подумати про покупку ще одного? Чи може бути для кращої якості звуку?

ЦАПи — по суті, крихітні мікросхеми, які перетворять звук до того, як він виводитиметься через, скажімо, 3,5-мм аудіопорт пристрою — часто не мають високої якості в таких багатозадачних пристроях, тому придбавши собі хороший, виділений зовнішній ЦАП, який може більше - точне перетворення цифрового в аналогове і таким чином, можливість насолоджуватися великою кількістю збереженого музичного файлу або потокових даних у процесі, матиме величезне значення для прослуховування музики.

Більше 10 років тому компанія AudioQuest винайшла портативний USB-ЦАП. Новаторський DragonFly Black з'явився ще в 2012 році і викликав здивування завдяки своїй невибагливій формі USB-накопичувача, який одним кінцем можна було підключати прямо до ноутбука/комп'ютера (так, так само, як USB-накопичувач), а на іншому — дротяні навушники з роз'ємом 3,5 мм. Цей чарівний пристрій все ще доступний (хоча вже випущено більш оновлену версію), незабаром за ним був чудовий DragonFly Red, а тепер популярна лінійка досягає вершини з DragonFly Cobalt - лауреатом премії, багатофункціональною та актуальною версією. 

Це версія вдвічі дорожча за Black, але ті, хто може собі це дозволити DragonFly Cobalt, будуть винагороджені гідним стрибком якості звуку на своєму телефоні або ноутбуці. Команда експертів запевняє, що це найбільша продуктивність на фунт у партії! Унікальність даного підсилювача в наявності мініатюрного, але надзвичайно ефективного мережевого фільтра. На думку Audioquest, його функціональність - аналогічна амбітній серії лінійних фільтрів Niagara. Покращена фільтрація джерела живлення підвищує стійкість до Wi-Fi, Bluetooth і стільникового шуму, який може негативно впливати на звук. Cobalt як і раніше має форму USB-накопичувача, хоча цей дизайн може здатися трохи застарілим для ноутбуків і телефонів, які все частіше використовують роз'єми USB-C, але не хвилюйтеся ви можете просто використовувати його з адаптером USB-A-to-USB-C, який входить до комплекту. 

В даний час у світі немає недоліку в портативних ЦАП, оскільки все більше ЦАП з ключами особливо популярні, але AudioQuest залишаються найсильнішою пропозицією.

 

Як покращити звук без заміни колонок? Додати ЦАП - цифроаналоговий перетворювач.

AudioQuest DRAGONFLY COBALT ЦАП і підсилювач:

https://avero.com.ua/audioquest-dragonfly-cobalt/

AudioQuest DRAGONFLY RED ЦАП і підсилювач:

https://avero.com.ua/dragonfly-red-tsap-i-usilitel/

AudioQuest DRAGONFLY BLACK ЦАП і підсилювач:

https://avero.com.ua/copy_dragonfly-cobalt-tsap-i-usilitel-dlya-naushnikov/