Bluesound HUB — пристрій, який дозволяє доєднати до мережі BluOS пристрої, які її не підтримують: програвач вінілу, ігрові консолі, телевізор та інше. 

Як підключати? Розберемось, які варіанти підключення має пристрій.

Має на борту HDMI eARC для підключення зворотнього каналу звуку, два цифрових входи: коаксіальний + оптичний, аналоговий вхід, вхід для фонокоректору.

Додатковий плюс - наявність заземлення для входу фоно ММ. 

Бонус - живлення від USB-C, який можна отримати наприклад, з будь-якого порта ТБ.

Гаджет передає сигнал за допомогою бездротового зв'язку.

Зверніть увагу: 

HUB не є окремим стримером. Він працює виключно як "передавач" для звуку, що подається через входи. Для відтворення звуку потрібні бездротові динаміки і компоненти Bluesound/BluOS. 
Ви також помітите це, коли почнете шукати концентратор у програмі BluOS. Ви побачите Hub у меню, в якому відображаються всі BluOS-сумісні пристрої. Але ви не можете вибрати його, крім налаштування параметрів. Однак, якщо ви виберете інший пристрій, ви побачите HUB у списку параметрів потокової передачі та будь-яких входів. 

З чим використовувати HUB?

1. Підключення телевізорів. Наприклад: якщо обладнання BluOS знаходиться в серверній кімнаті. Система на 4 зони, пристрій встановлений десь в приміщенні.

Використовували мережевий програвач IMS-4 та MA 6012 для того, щоб отримати звук.  До появи HUB потрібно було б використати ще один пристрій BluOS, такий як стример NODE. Ми  розташовували його біля ТВ і передавали на пристрій.

Тепер це рішення - дешевше та простіше за допомогою HUB, який закріплюється на задній стіні за ТВ. Стримеру IMS-4 назначаємо ТВ, як окремий вхід. Обладнання знаходиться в серверній, але звук отримаємо в колонках в стелі, чи стінах. Економія 300 $ замовника , як різниця в ціні між NODE та HUB.

2. Наприклад, у системі є POWERNODE EDGE BLUESOUND. Він працює з АС, які вбудовані чи встановлені на полицях. Клієнт під`єднав до POWERNODE ТВ по HDMI eARC та CD програвач, потім він вирішив придбати програвач вінілу. А входів вже не вистачає. HUB на допомогу - підключаємо до аналогового входу пристрою.

Плюс HUB - наявність вбудованого фоно ММ. Цей вхід для підключення пристосований навіть для програвачів вінілу, які не мають вбудованого фонокоректора. Таким чином, отримуємо віртуальний додатковий вхід для програвача вінілу. При його виборі клієнт може слухати музику в тій же якості, якщо б програвач був підключений до POWERNODE.

3. Комерційне рішення. Ресторан з повністю роздільними залами чи двома будівлями (літній майданчик). Якщо ресторан має в якості стримера пристрій NODE, але він  встановлений в серверній, чи іншому приміщенні. При запрошенні  музикантів  встановлюємо HUB до їхнього музичного обладнання, можна прийняти звук в систему керування BluOS і передавати звук на інші зони в ресторані. Це дозволяє слухати якісний звук від живого виступу гурту, коли площа ресторану дуже велика.

Також є можливість використовувати HUB у поєднанні з проектором, який висить високо під стелею, щоб передавати звук бездротовою мережею на аудіопристрій спереду. Умовою є тільки те, що ви повинні увімкнути опцію режиму A/V у програмі BluOS для входу HDMI.

Пристрій можна використовувати лише у поєднанні з продуктами Bluesound та пристроями з потоковою передачею BluOS. На щастя таких дуже багато.

Який елемент живлення?

Ще одна зручність - живлення від універсального адаптера USB-C, він входить у комплект, але можна використовувати інші джерела живлення. Наприклад, порт USB який не використовується, на вашому телевізорі. Ви можете підключитись до мережі через Ethernet або Wi-Fi.

Інтеграція в існуючі системи:

HUB легко інтегрується з основним SmartHome системами управління в т.ч Crestron, Control4, Elan, URC, РТІ та ін.

Що в коробці?

Bluesound HUB
Адаптер живлення 5 В
3 штепсельні адаптери, що відповідають міжнародним стандартам
Кабель живлення USB-C 
Шаблон для монтажу кабелю Ethernet 
Посібник з безпеки та гарантії 
Посібник з швидкого налаштування

  

Основні фічі:

- Зв`язує будь-який аналоговий чи цифровий аудіосигнал сумісним з бездротовою системою BluOS

- Завдяки можливості підключення HDMI eARC та CEC, HUB чудово  відтворює звук з телевізора через систему Bluesound

- Вхід фоно ММ для підключення програвача вінілу

- Підключайтеся до мережі за допомогою дводіапазонного Wi-Fi або Gigabit Ethernet

- Універсальне живлення USB-C plug and play