Вініловий бум найгучніший! Приєднуйся до цього тренду! 

Найкращі програвачі так само важливі для будь-якого LP дайвера, як і самі записи. Ви б не поставили свій Bollinger третього випуску в склянку з пінтою Carlsburg, тому вам точно не варто просто кидати Unknown Pleasures Joy Division на потертий диск та стару голку. В епоху, коли миттєва цифрова трансляція змусила аудіофілів у всьому світі забути про свої манери, коли мова йде про справжнє якісне прослуховування, настав час повернути собі музику та слухати свої мелодії якнайкраще.
Будь-який поважаючий себе вінілофіл із власною колекцією вінілових платівок постійно шукатиме способи вичавити з грувів більше якості, але єдиний серйозний спосіб змусити LP звучати краще, ніж будь-коли, це інвестувати в якісний програвач, який може відповідати специфікаціям сучасних динаміків.

Відоме видання GQ зробило огляд найкращіх пргравачів вінілу, які варто придбати у 2023 році і один з них - неперевершений Cambridge Audio ALVA TT V2:

«Гігантський програвач, який має кращий звук, зовнішній вигляд і функції, ніж у будь-якої іншої моделі, яку ви захочете згадати».

Ви витратили багато років на підготовку ідеальної колекції платівок, на пошуки рідкісних LP у магазинах звукозаписів та в інтернеті?
Тоді оновлена модель відомого програвача саме для вас - ALVA TT V2 з системою прямого приводу, спеціальним картриджем MC, абсолютно новим тонармом і високою роздільною здатністю Bluetooth із вбудованим фонокоректором – обидва тепер перемикаються. 

Cambridge Audio створює все для того, щоб ваші записи звучали так само фантастично, як вони виглядають.

ALVA TT V2 призначений для людей, які хочуть слухати записи з винятковою якістю – без необхідності вибирати або встановлювати додаткові компоненти. TT V2 поставляється з попередньо встановленим спеціально розробленим картриджем, який підключається майже до будь-якої аудіосистеми завдяки перемикаючому інтегрованому фоноканалу. Спеціальний картридж ALVA TT V2 готовий до встановлення – тому немає складних налаштувань, а його звук ідеально поєднується з іншими компонентами вертушки. Компанія розробила високопродуктивний картридж Moving Coil (MC) із відкритою консолью. Він зменшує небажаний резонанс і вібрацію, забезпечує високі рівні посилення та видатну музичну деталізацію під час відтворення.

Вбудований Bluetooth aptX HD звільняє ALVA від решти вашого hi-fi. Завдяки свободі розміщення деки ALVA на будь-якій плоскій поверхні ваші записи займають центральне місце. Музику можна передавати на будь-який сумісний комплект Bluetooth, включаючи навушники, з високою роздільною здатністю до 24 біт/48 кГц. Або ви можете вимкнути його та просто використовувати фонокабелі – це ваша справа. 

ALVA TT V2 має інтегрований фонокаскад (фоно-передпідсилювач), розроблений на основі відзначеного нагородами ALVA Duo, щоб розкрити неймовірну деталізацію ваших записів. Це означає, що користувач може підключити TT V2 до будь-якого підсилювача або сумісної акустичної системи. 
Також є можливість дезактивувати фонограму деки – ідеально, якщо вона вже є у вашому підсилювачі або щоб залишити відкритими варіанти оновлення. 

Програвач має двигун Direct Drive із середнім крутним моментом, як і його попередник TT. 8-полюсний, 3-фазний, безщітковий двигун постійного струму має кварцове керування для забезпечення точної швидкості поворотного столу. Завдяки точному контролю та безшумній роботі, ALVA TT V2 досягає лише 0,06% тріпотіння. Це означає відмінну стабільність висоти, особливо під час більш довгих, стійких музичних нот.


Доповнюючи мотор з прямим приводом, диск ALVA TT V2 нагадує тонко поліроване каміння. Він виготовлений з поліоксиметилену, напівкристалічного термопластику, який використовується в прецизійному машинобудуванні, де потрібна висока жорсткість і стабільність розмірів. Вага диска в поєднанні з двигуном із прямим приводом та середнім крутним моментом забезпечує відмінну стабільність швидкості під час відтворення записів. 


Після довгого тестування інженери Cambridge Audio вибрали новий потужний тонарм з низьким резонансом для ALVA TT V2 і ALVA ST. Завдяки мінімізації резонансних частот і в поєднанні з картриджем він допомагає отримати максимальну деталізацію ваших записів. Знімна головка з литого під тиском алюмінію полегшує заміну картриджів, а потім налаштовує їх з більшою точністю завдяки новому циферблату проти ковзання. 

Позачасовий дизайн з чудовими акустичними якостями:
Цей програвач створений для витривалості, починаючи з верхньої пластини, яка виточена з алюмінію товщиною 6 мм і шару EVA для поглинання вібрації, розміщеного на МДФ. Тонко збалансований тонарм і алюмінієву верхню пластину програвача ALVA збереже у первозданному стані відкідний пилозахисний чохол. Програвач розміщений у композитному шасі та важить вражаючих 10,9 кг. 

ALVA TT V2 - це рівний, насичений звук, повний деталей і агресії, ідеальний для аудіофіла, який має гроші, щоб виплеснути їх на самі вершки. 

https://avero.com.ua/prohravach-hramplativok-alva-tt2-direct-drive/