Основна функція музичного стримера - потокова передача музики. Від того, як саме реалізована ця функція, залежить якість відтворюваного музичного контенту та задоволення від користування пристроєм.


Представляємо новинку в нашому асортименті: WiiM Pro. 

 

WiiM Pro — це надзвичайно універсальний і потужний компактний мережевий програвач, який дозволяє передавати музику з телефону або планшета на стереосистему без дротів і складного налаштування. Він відкриває двері для потокової передачі музики через Wi-Fi і Bluetooth 5.1.
 
Є багато варіантів того, до чого його підключити, і можливості практично безмежні. Активні колонки, ресивер чи підсилювач без стримера або ви можете інтегрувати його у свою мережу Google Home чи AirPlay. Таким чином, будь-хто у вашій родині може відтворювати музику, де забажає, якщо є колонка, підключена до AirPlay 2, Amazon Echo або Google Home.
Інтерфейс Wiim Pro розроблений таким чином, щоб бути зрозумілим, що робить його доступним навіть для тих, хто не дуже підкований у техніці та може мати проблеми зі складнішими системами.


Наші спеціалісти протестували пристрій і надали свою оцінку, спираючись на користувальницький досвід.

WiiM Pro має такі особливості:

 • легке налаштування з програмою WiiM Home
 • легке керування завдяки мережевим протоколам AirPlay 2, Google Chromecast, Spotify Connect, Tidal Connect, Amazon Music Cast, DLNA, Roon Ready
 • внутрішній ЦАП Burr-Brown PCM5121
 • потокове аудіо до 192 кГц/24 біт
 • всі популярні музичні сервіси в мобільному додатку – Spotify, Tidal, Qobus, Deezer, TuneIn, SoundCloud, RadioParadise та інші
 • керування за допомогою Siri, Alexa, Google Assistants
 • просунутий еквалайзер на 10 полос та 26 пресетів аудіо налаштувань
 • Spotify як пульт дистанційного керування зі смартфону
 • мультирум
 • вбудований мікрофон калібрує затримки в аудіосигналі для максимальної синхронізації звуку в системі мультирум.
 • постійні оновлення і покращення додатку.
 • великий вибір підключення: 1 x Analog RCA Line output, 1 x Digital optical (SPDIF) output, 1 x Digital Coaxial output, up to 384kHz/32-bit
 • вихід тригер 12В для керування зовнішніми пристроями (підсилювачами потужності) 
 • кабель живлення Type-C


 

   

 

Бюджет


Об'єтивно за ці гроші на сьогодні не існує стримерів з аналогічною WiiM Pro якістю звуку.
 

Налаштування та керування

 • На відміну від Arylic чи Bluesound перше підключення має свої особливості. При використанні WiFi потрібно спочатку підключити девайс по Bluetooth до телефону, потім надати дозволи на використання Bluetooth і WiFi і вже потім додаток підключиться до домашньої мережі. Це в любому випадку швидше ніж підключати Sonos, але повільніше за налаштування Arylic чи Bluesound. Таке налаштування робиться один раз і зайва пара хвилин не є критичною.
 • Сенсорні кнопки на передній панелі працюють швидко і коректно. Пульт дистанційного керування доступний для Wiim Pro, але він вважається додатковим аксесуаром, оскільки більшість користувачів віддають перевагу використанню додатку або чотирьох сенсорних кнопок на передній панелі Wiim Pro.
 • Меню автокалібровки кімнати, підлаштовує автоматично затримки. Працює дуже коректно. Ефекту відлуння з іншими зонами не спостерігалося.
 • Приємний бонус на відміну від багатьох китайських девайсів - це постійне оновлення софту. WiiM нагадав Bluesound, де при першому запуску чи приблизно 1-2 рази в квартал прилітають оновлення чи баг фікси. Подібна увага до деталей важлива з точки зору користувача. Таким чином ми бачимо, що виробник дуже плотно працює з софтом, а це значить, що користувач гарантовано матиме найсучаснішу версію ПЗ, що по суті найголовніше в стримерах.

  

 

AirPlay2 та Chromecast

Зручна робота завдяки стандарту AirPlay2. Взагалі можна не користуватися додатком, якщо все було налаштовано раніше. Бонус для Android юзерів, наявність Google Chromecast.

 

 

                                                      

 

Додаток WiiM Home

 

 

 • У порівнянні з іншими стримерами, які працюють на додатках 4stream і т.і. в додатку Wiim реалізовано набагато ширший функціонал. Дуже сподобався параметричний еквалайзер на 10 полос. Непогано реалізовані готові пресети аудіо для тих, хто надає перевагу готовим налаштуванням.
 • В меню налаштувань є можливість обрати якість вихідного сигналу, а також спосіб виводу – аналоговий RCA чи цифрові оптичний та коаксіальний.
   

Bit-Perfect


Ідеальний біт – це термін, який зазвичай використовується в аудіо. Він використовується для опису програвача, який може відтворювати файл без будь-яких змін. Наприклад, якщо ваш плеєр відтворює файл Hi-Res 24 біт/192 кГц на Qobuz, цифровий вихід пропонуватиме 24 біт/192 кГц. Подібно до того, як музичний файл має 16 біт/44,1 кГц, цифровий вихід пропонуватиме 16 біт/44,1 кГц без будь-яких змін. Справжнє співвідношення 1:1 (вхід/вихід). Це те, що ми називаємо справжнім прочитанням Bit-Perfect, максимально наближеним до музичної реальності зіграного твору.

 

Що по звуку

Наостанок висновок по звуку. Пристрій був підключений до старого ресиверу Yamaha, без мережевих функцій та акустичної системи Monitor Audio Bronze 200 в складі кінотеатру 5.1. По суті WiiM Pro розроблявся саме для таких випадків - оновлення існуючої системи. Бас зібраний, точний і приємний. Середина та верхні частоти дуже гарно відпрацьовують вокал. Сцена широка і деталізована. Ще раз наголосимо, якщо порівнювати стримінгові пристрої на ринку до 500 у.о, то важко згадати аналоги.

Де використовувати

Ця модель буде корисна інсталяторам для використання,  як в домашніх системах так і в комерційних проектах. З автокалібруванням звуку та широкими можливостями по підключенню, а також наявності тригеру 12В ідеально для роботи з підсилювачами потужності чи з підсилювачами для 70/100В акустичних систем.


В найближчий час вийде покращена модель Wiim Pro Plus на AKM4493SEQ. З огляду на його попередника WiiM Pro, може статися, що новинка розірве ринок стримінгу до 600-800 у.о. Тим більше в ньому вже буде підтримка DSD512, якої не має Wiim Pro.