Нещодавно компанія Sonance оновила свої підсилювачі серії DSP і тепер вони мають приставку МК III. Тож розглянемо, що увійшло в покрашення і апгрейд.

Sonance_Top_Shot_Template_060658

 

Сьогодні на огляді модель DSP 2-150 MKIII.

DSP2150MKIII

 

Характеристики, як і в попередній серії, лишилися незмінними і виходячи з назви DSP 2-150 має 2 канали класу D по 150Вт кожен (8 Ом). На 4 Омах підсилювач розвиває 224 вати, а в мостовій схемі 473 Вт (виключно 8 Ом!).

Введіть IP пристрою в браузері і отримуєте зручний інтерфейс SonARC V2. За його допомогою можна налаштувати наступні функції:

  • Режим навантаження: 2 канали чи режим Bridge
  • Конфігурація входів та виходів
  • Налаштування гучності та еквалайзінгу DSP
  • Задати назву підсилювачу
  • Обрати параметри живлення та автоматичного переходу в сон чи активний стан
  • Задати налаштування пресетів для механічного перемикача на задній панелі EQ
  • Захистити підсилювач паролем на випадок встановлення в комерційних проектах

Та багато чого іншого.

1_b19827b2

2

 

Відмінності від попередньої генерації

Якщо з основними функціями все зрозуміло, то перейдемо до відмінностей від старої генерації MK II.

Перша відмінність, це наявність гібридної системи аналогових та цифрових входів/виходів. Раніше цифровий сигнал можна було обробити тільки докупивши опціонально спеціальний модуль і замінивши його вручну. Тепер у нас не два аналогові RCA входи, а лише один. Але додано один коаксіальний і один оптичний цифровий вхід/вихід. Вбудований ЦАП підтримує обробку Hi-Res аудіо з параметраими 24 біт/96 кГц.

3

Друга відмінність це новий блок EQ Preset. Він дозволяє обирати пресети налаштовані в SonARC V2 в ручному режимі без використання веб інтерфейсу. Це може знадобитися якщо на об’єкті немає підключення до мережі чи вам потрібно під деякі івенти швидко змінювати налаштування звукового поля. За замовчуванням цей параметр активний. Якщо підсилювач знаходиться в публічному просторі (бар, ресторан, спортзал), то цей параметр можна відключити в веб інтерфейсі.

4

Третя відмінність це комбінований порт 12V/IR. Ви можете обрати зручний для вас спосіб керування по тригеру чи IЧ-командам. Також доступне керування по IP.

5

Четверте оновлення це наявність кнопки Reset. В попередніх версіях МК та МК2 процес скидання був не надто логічний та достатньо складний. Кнопка Reset зараз має два режими роботи. Перший – при короткому настисканні на 3 секунди ви скидуєте налаштування мережі. Тобто ваш підсилювач переходить в режим роботи в локальній мережі по автоматичному DHCP. Другий режим – це скидання підсилювача до заводських налаштувань. Затиснувши кнопку ресет на 10 секунд ви скидаєте як налаштування мережеві так і всі налаштування гучності та еквалайзінгу, а також всі задані пресети по всім налаштуванням.

7

Всі ці покращення були отримані завдяки відгукам клієнтів. Тож вони дійсно важливі і продиктовані потребами інтеграторів та замовників.

І на останок коротко про комплектацію. Для зручності в комплект входять як ніжки для стандартного розміщення так і кріплення rack mount. Зверніть увагу, що при використанні двох підсилювачів ви можете встановити їх разом в один юніт. Це дуже зручно коли місце в рековій стійці обмежено.

В наступній статті ми розглянемо новинки. Підсилювачі 8-50 та 16-50 які прийшли на заміну бестселлеру попередніх років 12-50.