IFA Berlin 2022 is going ahead: in large-scale and real-life

IFA в Берліні є одним із найважливіших місць у календарі запуску продуктів. Internationale Funkausstellung Berlin (IFA) – є найбільшою технологічною виставкою в Європі, яка проходить у Берліні вже багато років. Проводиться в перші дні вересня кожного року.

Це виставка, яка демонструє найвідоміші світові бренди електроніки та побутової техніки. Це можливість для компаній продемонструвати свої новітні технології та інновації для своїх регіональних ринків безпосередньо з Європи. IFA 2023 — це єдина виставка в світі, яка пропонує повний огляд міжнародного ринку, де представлено понад 130 країн.

Таким чином, це найкращий саміт для покупців, роздрібних торговців і експертів у галузі технологій світового рівня. Це місце, де найбільші бренди, в тому числі наші партнери Audio-Technica, AIWA, Lenco демонструють найновіші пристрої в галузі електроніки.

AVERO відвідали виставку, вивчили новинки ринку, поспілкувалися з партнерами. Очний зв'язок - важлива складова успішного партнерства і ми радо ділимося з вами цікавими моментами.