Друзі, хочемо поділитися успішним досвідом наших партнерів IQ premium engineering по інтеграції BluOS, сучасної операційної системи для потокового відтворення аудіо у високій роздільній здатності в декількох кімнатах, та Lutron, системою автоматизації будинку.

Компанія IQ premium engineering  є почесним членом спільноти - Custom Electronics Design and Installation Association. Має практичний досвід успішної реалізації більше 100 комплексних проектів, як житлових, так і комерційних. В своїй роботі спеціалісти IQ premium engineering тестують, обирають та використовують найкращі продукти та надійні рішення.

 

Інтеграція BluOS з Lutron дозволяє:

  1. За допомогою панелей управління Lutron керувати відтворенням музики, керуванням гучності та вибором плейлистів.

                                                  

2. Інтеграцію сценарію світла та музики під ваш настрій. Тобто ви зможете задати сценарії настроїів та повсякденної рутини, такі як заняття спортом, вечеря, вечірка чи любий інший. При цьому буде внесено зміни в освітлення вашого приміщення та в музикальний супровід.

3. Отримати повний зворотній зв’язок між командами з панелей Lutron та графічним інтерфейсом BluOs на мобільних пристроях чи додатках на ПК та Mac.

Використовуйте утиліту інтеграції BluOS (для Windows і macOS), щоб налаштувати вашу систему. Пакет драйверів Lutron (посібник і примітки до випуску) і BluOS Integration Utility доступні для завантаження на https://www.bluesound.com/downloads/

 

Зверніть увагу! Декілька тижнів назад BluOS була оновлена і тепер підтримує останню модель контроллера від Lutron. 

Головний принцип інтеграції BluOS з Lutron – Просто, Швидко та Стабільно працює!

_______________________________

В‘ячеслав Лисенко,

співзасновник компанії 

IQ premium engineering