На 41-му What Hi-Fi? було оголошено першу групу переможців Best Buy.

Переможці охоплюють приголомшливі 26 категорій, починаючи від найкращих телевізорів, динаміків і навушників і закінчуючи найкращими аксесуарами для підвищення рівня домашнього hi-fi.

Переможці Best Buy — це найкращі продукти, які команда експертів What Hi-Fi? випробувала та може особисто рекомендувати як найкращі варіанти у відповідних категоріях.

Ми раді відзначити, що в категорії Best music streamers 2023 нагороду отримали три продукти наших партнерів.

WiiM музичний стример Pro Plus

WiiM Pro Plus streamer audio

 

Чудовий варіант початкового рівня з детальним, виразним і організованим звуком. WiiM Pro Plus є доступним пристроєм для знайомства із багатьма різноманітними принадами потокового передавання музики. WiiM Pro Plus звучить врівноважено та довершено, він має напрочуд добре виконану програму керування, і він також готовий стати основою багатокімнатної системи.

 

Cambridge Мережевий програвач MXN10 Luna Grey Compact

Cambridge Audio MXN 10 - Compact Separate High Resolution WiFi Network  Audio Player and Streamer Featuring Bluetooth 5.0, Internet Radio and ESS  SABRE DAC - Lunar Grey: Amazon.co.uk: Electronics & Photo

 

Стример MXN10 компактного форм-фактора забезпечує чудові результати. Модель краще підходить для підключення до мережі та потокової передачі високої роздільної здатності на застарілому обладнанні. 

Cambridge Мережевий програвач CXN v2 Network Player

Cambridge Audio CXN (V2) (Black) Network audio streamer with Wi-Fi®,  Chromecast built-in, Apple AirPlay® 2, and optional Bluetooth® at  Crutchfield

Ще один рік універсальний стример Cambridge Audio CXN v2 зберігає лідерство в своїй ціновій категорії. 

Додавання функцій потокового передавання – Chromecast, Tidal Connect тощо – лише надає більше функціональних можливостей і без того чудовому стримеру. Експерти тестували багато музичних стримерів з моменту запуску CXN, жоден не зміг скинути CXN (V2) з його позиції за таким ціновим рівнем. 

Cambridge CXN v2 отримав What Hi-Fi? нагороду з 2018 року й донині займає цю позицію, що робить цей музичний стример шестиразовим заслуженим переможцем.

MXN10 & CXNV2 won the What Hi-FI? 2023 Best Buy Awards

Пам’ятайте, що це лише початок What Hi-Fi? нагород 2023 року. Продукт року для кожної категорії буде оголошено на конференції What Hi-Fi? Awards 15 листопада. Також визначать переможця серед читачів, а також нового переможця Temptation, нового учасника What Hi-Fi? Hall of Fame, інновація року та ще один переможець за видатний внесок.