Від дешевої звукової панелі до 15-канального AV-підсилювача, від портативного ЦАП до високоякісних динаміків – EISA висвітлює найкращі пристрої Hi-Fi та домашні кінотеатри. Асоціація налічує 60 членів з 29 країн світу, які прискіпливо вивчають новинки світу музичних технологій та обирають найкраще.

На основі спеціалізованих тестів експерти вказують унікальні як за звуком, так і за функціональністю продукти. Бачать інновації, поважають класичні рішення. Отримують винагороду пристрої різних цінових рівнів, адресовані різним одержувачам. Серед багатьох нагород цього року кожен знайде те, що шукав.

Ми з гордістю представляємо володарів нагород EISA - пристрої наших партнерів. 

 

Стереофонічний підсилювач NAD C 3050

 

Редактори Hi-Fi аудіопублікацій EISA хвалять NAD C 3050 за його перспективну технологію, вражаючу якість звуку, чудові параметри потокового передавання та можливість роботи в кількох кімнатах – і все це в ретро-підсилювачі.

“C 3050 нагадує найперші розробки NAD, але в усіх інших аспектах це сучасний інтегральний підсилювач «all-in-one». 
Потужність 2 x 100 Вт від підсилювачів класу D, а підключення включає в себе HDMI eARC, роз'єм для навушників, не кажучи вже про багато інших стандартних підключень. При підключенні за допомогою додаткової карти BluOS-D функціональні можливості розширюються, включаючи чудові параметри потокового передавання (включно з керуванням додатками та сумісністю з кількома кімнатами), а також калібрування кімнати Dirac. І хоча прогресивна технологія забезпечує вражаючу якість звуку, ви можете насолодитися великими вимірювачами гучності C 3050.”

За словами Каса Оствогеля, менеджера з продукції NAD, «50 років історії та інновацій справді зустрічаються з майбутнім hi-fi завдяки нашому підсилювачу C 3050. Вінтажна обробка під горіх, подвійні вимірювачі гучності та кнопкові селектори входу нагадують компоненти старої школи, які колись полюбляли любителі музики, а також повертають їх до того часу, коли вони вперше відкрили для себе чудове звучання звуку». Далі він каже: «C 3050 забезпечує неймовірні звукові можливості, і завдяки технології NAD MDC2, яка готова до майбутнього, власники C 3050 можуть продовжувати додавати нові передові можливості, такі як багатокімнатне потокове передавання BluOS з високою роздільною здатністю та Dirac Live ».

 

Bluesound POWERNODE EDGE

Компактний бездротовий підсилювач для потокової передачі музики отримав нагороду EISA за елегантний форм-фактор, універсальність встановлення та широку функціональність. 

У своїй офіційній заяві члени правління EISA зазначають: “Завдяки тонкому корпусу POWERNODE EDGE можна встановити практично будь-де, включаючи настінний монтаж, його компактна форма наповнена багатим функціональним вмістом. Керований інтуїтивно зрозумілим додатком BluOS від Bluesound, цей непомітний підсилювач «просто додайте динаміки» може отримати доступ до сервісів потокового передавання, інтернет-радіо та музичних файлів із вашої мережі або USB-накопичувача, а підключення, включаючи HDMI eARC і двосторонній Bluetooth, підвищують його універсальність. Підтримка сигналів високої роздільної здатності дозволяє піднятися на нові висоти, а звук може бути справді потужним. POWERNODE EDGE можна використовувати як дискретний підсилювач в автономній конфігурації або в поєднанні з іншими пристроями BluOS для створення багатокімнатної системи.”


Метт Сіммондс, менеджер із продуктів Bluesound, стверджує: «POWERNODE EDGE є ідеальним переходом до потокового HiFi «просто додайте акустику». Ми створили компонент аудіофільського рівня з можливостями бездротового мультируму та керуванням зі смартфона. Ці елементи керування поєднуються, щоб зробити цей підсилювач чудовою точкою входу для запуску, розширення або навіть завершення аудіосистеми будь-якого розміру».

 

Зараз церемонія нагород EISA проходить вже 41-й рік, і її членами є провідні аудіожурналісти з Європи, Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Результати нагороди широко вважаються однією з найвищих відзнак в індустрії hi-fi. Щоб отримати нагороду EISA, продукти повинні пройти надійний, ретельний і вичерпний процес суддівства в два етапи. Після інтенсивного тестування та прослуховування в журналах-членах EISA кожен журналіст подає короткий список найкращих продуктів у кожній категорії нагород. Другий етап відбувається на щорічних загальних зборах EISA, де демократичний процес голосування встановлює консенсус досконалості та визначає продукти-переможці.