aq_powerquest_303_505_707_EU-2

Audioquest доповнюють серію мережевих фільтрів PowerQuest. Нові PowerQuest 303, 505 і 707, які поєднують видатну продуктивність AudioQuest із захистом від стрибків напруги, створюють чудову основу для стереосистем, багатоканальних домашніх кінотеатрів і індивідуальних установок.

Усі нові моделі PowerQuest для монтажу в стійку — PQ-303, PQ-505 і PQ-707 — використовують комплексний підхід AudioQuest до "кондиціювання" живлення змінним струмом, лінійно усуваючи шум, щоб забезпечити найкраще у своєму класі шумозаглушення з широкою смугою пропускання (краще ніж -22 дБ).

Лінійне шумопоглинання PQ-303 містить фільтрацію в диференційному режимі, яка усуває асиметричні шуми, які вже присутні в лінії електропостачання або додаються  електронними приладами та компонентами.

PQ-505 на додачу має синфазну фільтрацію для усунення симетричного шуму, який зазвичай вловлюється дротами мережі змінного струму, нейтралі та заземлення.

У PQ-707 розсіювання шумів покращено завдяки фільтру диференційного режиму з ширшою смугою пропускання (від 8 кГц до 1 ГГц). PQ-707 також включає корекцію перехідної потужності (TPC). У PQ-707 TPC забезпечує струмовий резерв до 45 ампер пікової потужності за вимогою для будь-якого підсилювача (до 25 мс), забезпечуючи струм з низьким опором, необхідний підсилювачу для створення захоплюючих динамічних контрастів, розширення баса та контролю. 

ПОТУЖНІСТЬ 

Усі європейські моделі мають 7 розеток змінного струму: 3 розетки сильного струму для компонентів підсилення зі змінним струмом (підсилювачі потужності, активні динаміки, аудіо/відеоресивери, сабвуфери тощо) і 4 розетки з лінійним фільтром для джерел постійного струму (телевізори, пристрої потокової передачі медіа, програвачі дисків, програвачі, попередні підсилювачі, кабельні приставки тощо).

 

КАБЕЛЬ ЖИВЛЕННЯ В КОМПЛЕКТІ

PowerQuest 303. PQ-416: 2-м кабель для розсіювання РЧ шуму з напівтвердими концентричними провідниками з використанням довгозернистої міді (10А при 240В)

PowerQuest 505/707. PQ-716: ZERO-Tech кабель зі спеціальним екрануванням радіочастот/шумів для розсіювання РЧ шуму з напівтвердими концентричними провідниками з використанням довгозернистої міді (10А при 240В)

Включення кабелю живлення змінного струму з керованим напрямком має вирішальне значення для максимального розсіювання радіочастотного шуму та означає, що кожен блок PowerQuest готовий до використання з коробки на стійку всього за кілька хвилин.

РЕЗЕРВ СТРУМУ

Корекція перехідної потужності та резерв струму 45А забезпечують динаміку рівня AQ Niagara

 

ЗАХИСТ ГАРАНТОВАНИЙ

Мережеві фільтри AudioQuest PowerQuest витримують багаторазові стрибки змінного струму до 6000В/3000А без пошкодження. Автоматичне відключення при надвисокій напрузі при 270В зміного струму, що захищає підключені пристрої від пошкодження.

МОНТАЖ У СТІЙКУ

Усі моделі постачаються з додатковими вухами для стійки 2U.

 


Якщо ви володієте аудіофільським обладнанням і не маєте захисту від перепадів напруги, мережеві фільтри AudioQuest PowerQuest 303/505/707 маєють бути у вашому короткому списку. Вони забезпечують лінійне розсіювання шуму, захист від перенапруги без шкоди та легкість «встановив і забув».