Cambridge Audio представляє лімітовану версію EVO 150 DeLorean Edition у партнерстві з легендарною автомобільною компанією.

Це перший продукт, який відзначає Cambridge як офіційного аудіопартнера легендарної DeLorean Motor Company, Inc.

Створений на основі відзначеного нагородами підсилювача та мережевого програвача EVO 150 «все-в-одному», EVO 150 DeLorean Edition ніби проходить додаткові кілометри, роздягаючись до голого металу з ретельно виготовленим матовим кузовом і розкішними сріблястими деталями, які вшановують культовий DeLorean DMC-12.

 

Зовнішній вигляд. Унікальність

 

Цей високоефективний підсилювач-стример постачається з двома змінними магнітними бічними панелями, які дають слухачам можливість змінити стиль за лічені секунди, з двома варіантами панелей у стилі DeLorean. Або здійсніть ностальгічну подорож у 80-ті з естетикою, яка повторює передню решітку радіатора та класичні логотипи DMC-12, або поверніться в майбутнє з шліфованими металевими панелями з ультрасучасним логотипом із майбутнього ультра-люксового спортивного автомобіля DeLorean.

Завершує цей елегантний новий дизайн відомий подвійний концентричний поворотний диск EVO та велика РК-панель діагоналлю 6,8 дюйма, на якій відображаються цифрові обкладинки альбомів у повному кольорі.

Додаток StreamMagic

Від інтернет-радіо до сервісів потокової передачі музики, вашої власної цифрової чи аналогової музичної колекції, EVO 150 DeLorean Edition відтворює їх за допомогою простого дистанційного керування через додаток StreamMagic.

Потужність

Високої потужності підсилення в 150 Вт достатньо для живлення майже будь-якої пари динаміків для створення чудової стереосистеми. А вбудований фонокорректор MM дозволяє легко підключити програвач вінілу.

Співпраця з DeLorean

«З першого дня відносини між нашими двома брендами підживлювалися сміливим ставленням до музики, яку ми всі любимо, — каже Джеймс Джонсон-Флінт, власник Cambridge. «DeLorean викликає щиру пристрасть і відображає підхід Cambridge до музики в усьому, що він робить. Це спеціальне видання одного з наших найулюбленіших продуктів розкриває суть EVO 150 у всій його красі та відображає атрибути дизайну, які зробили DeLorean культовим».

«Ми дуже раді продовжити наше партнерство з Cambridge. Обидва наші бренди залишили свій відбиток на минулому та досі віддані визначенню майбутнього», – пояснює Кемерон Вінн, бренд-директор DeLorean. «Автомобільний спорт і музика завжди йшли рука об руку. Це DeLorean Edition — ідеальний спосіб продемонструвати свою любов до обох, навіть коли вам не подобається відкрита дорога».

Cambridge EVO 150 DeLorean Edition очікується тиражем всього в 1000 екземплярів по всьому світу і вартістю 119 000 грн.

 

Основні характеристики Cambridge EVO 150 DeLorean Edition

Унікальний металевий дизайн – натхненний легендарним DeLorean DMC12
Змінні магнітні бічні панелі, які відзначають минуле та майбутнє DeLorean Motor Company, Inc.
Потужність 150 Вт на канал – здатна працювати з 2 комплектами динаміків

Високоякісний еталонний ЦАП ESS SABRE ES9018K2M
Модуль StreamMagic Gen 4 – для неперевершеної потокової передачі
Bluetooth aptX HD – для відтворення у високій роздільній здатності
Можливість мультируму – сумісний із мультирум-системами Google Home, Apple Airplay і Roon
Вбудований MM Phono Stage – для широкого вибору програвачів вінілу