Що означає «британський звук»? Це усунення будь-яких перешкод, які можуть спотворити або змінити оригінал не додаючи власного смаку. Те, що чує слухач від продуктів Cambridge Audio, є чистим і нефільтрованим «британським» звучанням – саме так, як задумав автор.
Понад 50 років Cambridge Audio переслідували одну просту мету: створювали продукти, які принесуть чудовий британський звук у ваш дім.
Саме для цього були розроблені  мережеві плеєри MXN10 та AXN10, які можуть з легкістю вдихнути нове життя в вашу улюблену установку та відкрити неймовірний світ Hi-Res музики для вас.

 

               "Будь-яку систему HI-FI можна оновити майже без зусиль".

AXN10 — це повнорозмірний стример. Тим часом MXN10 набагато менший і трохи дешевший, але Cambridge Audio підтверджує, що моделі майже ідентичні внутрішньо з єдиною різницею в розмірі.

 

Візуально AXN10 і MXN10 виглядають приблизно однаково: обидва мають сірий металевий корпус без екрану та мінімалістичні елементи керування на передній панелі. Єдиною відмінністю, є різність входів на задній панелі - через розміри програвачів. Незважаючи на це, вони мають ідентичне підключення з однією парою лінійного рівня RCA, одним коаксіальним і одним оптичним на обох. Також є фізичне підключення до Ethernet для користувачів, які хочуть підключити його напряму до свого маршрутизатора.

ШИРОКИЙ НАБІР ПАРАМЕТРІВ:

Обидва мають широкий набір параметрів потокового передавання, включаючи AirPlay 2 , Google Chromecast і Bluetooth 5.0 .

Фірмовий потоковий модуль StreamMagic також знаходиться в центрі обох блоків. StreamMagic розроблена у штаб-квартирі компанії в Лондоні для безкомпромісного, надійного, Hi-Fi потокового передавання музики, яке є інтуїтивно зрозумілим для користувача. ПЗ дозволяє повністю контролювати всі підключені джерела. Створювати списки відтворення, встановлювати попередні налаштування, переглядати альбоми зручно зі свого мобільного або планшета.
Це система, яка відтворює музику з неймовірною чіткістю – до 768 кГц, 32 біт PCM і DSD512.

 

ЦАП ESS Sabre ES9033Q:

Обидві нові моделі мають однаковий ЦАП, який дозволяє транслювати аудіофайли високої роздільної здатності до 32-біт/768 кГц PCM і файлів DSD512. Підтримка потокового передавання для Spotify Connect, Tidal і Qobuz включена в обидва. 

Увага, не має вбудованої підтримки MQA для потоків Tidal Masters.

ДИЗАЙН:

AXN10 має мінімалістичний дизайн: алюмінієва панель Lunar Grey, корпус виконанний із чорної сталі. Має  класичну Hi-Fi ширину - 430 мм. AXN10 можна легко вставити та вдихнути нове життя в систему AX.

Менші розміри MXN10 роблять його привабливим варіантом для покупців, які хочуть оновити старішу систему, але не мають багато місця. MXN10 отримує свій елегантний позачасовий вигляд завдяки фірмовій алюмінієвій панелі Lunar Grey. Сталевий корпус половинної ширини 215 мм відповідає параметрам DacMagic200M і Alva Duo, забезпечуючи гнучкість розміщення та осучаснює будь-яке Hi-Fi налаштування, включно зі старим підсилювачем.

 

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛЕЙ:

  • ЦАП ESS SABRE ES9033Q – для найновіших можливостей потокового передавання
  • Модуль StreamMagic Gen 4 – швидке відтворення та високоякісний звук
  • Вибір підключення – із відтворенням через USB, RCA/фоно, коаксиальний і оптичний або бездротове з вбудованим Chromecast, AirPlay 2 і Bluetooth 5
  • Високоякісне Інтернет-радіо – завдяки підтримці MPEG-DASH
  • Вбудовані Spotify Connect, TIDAL і Qobuz – для найкращого звуку
  • Roon Ready – легкий перегляд цифрової музики

Зацікавив товар - переходьте за посиланнями:

Cambridge Audio AXN10 Luna Grey Network Player - 25 159 грн

Cambridge Audio MXN10 Luna Grey Compact Network Player - 20 959 грн