Відомий бренд Audio-Technica випустив 300 сліпматів обмеженим тиражем.


12-дюймовий сліпмат має товщину 2 мм (+/-0,5 мм) і виготовлений з фетру середньої щільності. Надрукована сторона має глазур, що забезпечує додаткове ковзання та жорсткість, залишаючись гладким.
Цей преміальний сліпмат має дизайн обмеженої серії від українського митця Євгена Берда, художника каліграфії та літерінгу з Києва. 


Євген поєднує класичне середньовічне мистецтво з сучасними абстрактними ідеями, сприймаючи кожну поверхню як чисте полотно – від старих вінілових платівок до скейтбордів і дзеркал.
У березні 2022 року, через місяць після початку війни в Україні, компанія Audio-Technica зв’язалася з Євгеном та запропонувала співпрацю над проектом — індивідуальним дизайном Slipmat для їхніх програвачів. Вони хотіли допомогти гуманітарним потребам України і запропонували передати отримані кошти від продажу цих сліпматів благодійним організаціям на вибір художника: UAnimals, яка допомагає прихистити та захищати тварин під час війни та Охматдит - найбільша дитяча лікарня в самому центрі Києва.

Поточні події в Україні змушували Євгена шукати нові форми, своїм мистецтвом він намагається об’єднати людей у ​​всьому світі та підвищити обізнаність про деякі культові символи України — синьо-жовту палітру кольорів і квітів, що представляють мир і життя. Також на початку війни пост Євгена на Reddit на тему «Як мені підготуватися до війни?» став вірусним, отримавши тисячі коментарів і поширення. З тих пір він публікує відомий щоденник, який фіксує жахливі події під час повномаштабного вторгнення.

Благодійний аукціон від Radio ROKS триває з 15.12 - 29.12 !

Більше інформації можна дізнатись за посиланням: 

https://www.radioroks.ua/actions/139-skarby-kamtugezi-donatymo-na-zsu/

Щоб зробити ставку на лот, переходьте на фейсбук: 

https://www.facebook.com/events/1602287543561070/?post_id=1602397280216763&view=permalink

Беріть участь. Торгуйтеся!  Всі донати підуть на потреби ЗСУ - з вірою у наших захисників та захисниць!