Наша команда невпинно шукає новинки аудіо, які будуть цікаві користувачам з точки зору технологій, якості та ціни. Представляємо новий бренд в нашому асортименті - WiiM.

Місія WiiM полягає в тому, щоб надати вам першокласний розумний дім за допомогою простих і доступних підключених продуктів Al.

Історія бренду

Засновники бренду WiiM вірять, що музика сама по собі лікує і є поривом душі. Незалежно від нашої культури, всі  люблять музику. Команда WiiM складається з групи ентузіастів музики, які щиро вірять у силу музики.

Використовуючи досвід у програмному та апаратному забезпеченні потокового аудіо, вони допомогли таким брендам, як Harman, JBL, Yamaha, Marshall, Edifier, Audio Pro, Magnet тощо, випустити на ринок мільйони розумних аудіопристроїв. І створили WiiM з одним простим прагненням: кожен у світі повинен насолоджуватися високоякісною музикою за доступною ціною.

На сьогодні в лінійці бренду є мережеві програвачі Mini, Pro, Pro Plus та підсилювач Amp. В цій статті ми познайомимо вас з мережевими програвачами.

Обирайте пристрої з огляду на ваші потреби та цілі. звертайтеся до наших менеджерів, які радо проконсультують вас та порадять найкращий варіант. 

Детальніше про товари можете дізнатися за посиланнями:

WiiM Mini Програвач потокового аудіосигналу з мережі   

WiiM Музичний стример Pro 2.4G+ 5G version Airplay2 

WiiM Музичний стример Pro Plus з AirPlay 2