Приголомшливі вдосконалення програми BluOS Controller в новому оновленні інтерфейсу 4.0 

Роботу програми BluOS Controller оживляють кілька удосконалень – оновлений дизайн інтерфейсу користувача, покращена навігаціїя та вдосконалена функція пошуку, щоб забезпечити більш персоналізований спосіб відтворення та керування музикою в кількох зонах. Починаючи з 17 жовтня , користувачам буде запропоновано завантажити офіційне оновлення мікропрограми, дотримуючись підказок програми BluOS Controller, доступної для пристроїв iOS і Android.

 

Основні переваги BluOS 4.0:

Покращена навігація

Абсолютно нова нижня навігаційна панель із легко впізнаваними піктограмами «Домашня сторінка», «Вибране», «Музичні плеєри» та «Пошук» забезпечує швидкий доступ одним дотиком до найважливіших функцій програми.

002_Bottom Navigation Drawer.png

 

Індивідуальний контент

Екран вибраного забезпечує швидкий доступ до улюбленого вмісту користувачів із можливістю налаштування за списками відтворення, виконавцями, альбомами, піснями та станціями.

Централізований доступ

Музичний екран поєднує музичні джерела, служби та входи пристроїв в одній зоні, щоб користувачі могли легко перемикатися між підключеними зонами.

  Music

Покращено керування плеєром

Тепер користувачі можуть легко перемикатися між екранами «Зараз грає» та «Черга відтворення», додавши нову піктограму групування та індикатори якості семплів аудіо та відтворення зони.

Кращий, швидший пошук

Новий спеціальний екран пошуку виконує пошук за музичними службами для більш конкретних і швидших результатів.

Не пропустіть оновлення!

Більш детальна інформація про оновлення на офіційному сайті