Еволюція Hi-Fi


"Еволюція означає трансформацію. Еволюція означає покращення. Еволюція означає прогрес."


Для компанії Cambridge Audio - це означає Hi-Fi, готовий до сьогоднішнього дня, здатний повністю вписатися у ваш спосіб життя і виглядати так само добре, як і звучить. Все це результат 50-річного досвіду роботи зі звуком і об'єднання всього цього в одному революційному продукті - EVO.

Компанія розробила EVO, щоб слухач міг насолоджуватися неймовірним, повноцінним Hi-Fi звуком з усією його точністю, масштабом та емоційною виразністю. Але також можна насолоджуватися неймовірною якістю звуку за допомогою компактної, зручної та привабливої системи - «все в одному».
EVO – це величезний крок уперед.


Мінімалістичний, позачасовий дизайн
Коли Гед Мартін прийшов лондонську студію Cambridge Audio, щоб спроектувати EVO, він був сповнений рішучості зробити нарис дизайну продукту, який прослужить довгі роки. Гед знає, що простота - найелегантніший аспект промислового дизайну, і EVO демонструє свою майстерність форми та лінії.
Він розробив продукт, який виглядає класично поза часом.


Вибір бічних панелей у комплекті

Історія дизайну продукту розпочалася з легендарного підсилювача P40. Надихнувшись дерев'яною обробкою P40, Гед включив у свій елегантний дизайн красиві, приємні на дотик бічні панелі з горіхового дерева.
Використання в EVO матеріалів преміум-класу включає вибір бічних панелей, покликаних підкреслити вічну простоту дизайну та доповнити ваш інтер'єр.


Високоякісний Hi-Fi звук

В EVO 150, як і в EVO 75 використовується революційне посилення Hypex NCore класу D - воно розраховане на 150 Вт на канал Evo 150 і 75 Вт на канал EVO 75.
Допоки Hypex NCore не змінив правила гри, посилення класу D було пов'язане лише з компактністю та електричною ефективністю, але Hypex NCore також пропонує очевидну перевагу щодо чіткості, дозволу та абсолютної музичності.
Це велика частина того, що робить EVO таким приємним та переконливим для прослуховування.


Тестований у Лондоні

Навіть найкращі компоненти власними силами не забезпечують неймовірного звуку. Команда інженерів провела сотні годин у лондонській лабораторії, вивчаючи кожну деталь того, як EVO створює музику, доки не були повністю задоволені почутим.
Тому що, якщо інженери Cambridge Audio не задоволені, вони не думають, що ви будете задоволені якістю звуку.


Вбудований StreamMagic

Зручність потокової передачі музики є очевидною — але якщо вона звучить чудово, то в чому сенс?
Штатні інженери компанії розробили StreamMagic, щоб вона стала найкращою потоковою платформою у світі, і через 10 років не втрачає своєї актуальності.
StreamMagic постійно розвивається, щоб приймати нові формати та послуги, а це означає, що вона завжди має бути ідеальним способом потокової передачі цифрової музики.

StreamMagic завжди готова адаптуватися до всього, що робить крок у майбутнє.


Найвища доступна якість для кожної послуги

Неважливо, як ви отримуєте доступ до своїх цифрових аудіофайлів — останнє покоління відзначеної нагородами платформи StreamMagic робить їхнє звучання краще, ніж будь-коли.
Підтримуються всі сучасні формати, від Roon до TIDAL Masters, Spotify Connect, Apple AirPlay 2, Chromecast та Qobuz на базі MQA.


Можливість доповнити систему

Якщо ви додасте динаміки EVO S до EVO - він стане системою EVO «все в одному». Справжня зручність plug-and-play без будь-яких компромісів щодо якості звуку, яку виробник удосконалював усі ці роки.


Hi-Fi завтрашнього дня, сьогодні

EVO - це все, що вам завжди подобалося в Hi - Fi, вдосконалене відповідно до ваших потреб. Елегантний дизайн, широка функціональність, повна простота та виняткова продуктивність. Все це з однієї коробки.)


Тільки зручність, жодних компромісів!

https://avero.com.ua/evo-150-bahatofunktsionalnyi-muzychnyi-prohravach/

https://avero.com.ua/evo-75-bahatofunktsionalnyi-muzychnyi-prohravach/