До святкування 60-річчя бренду спеціалісти-аудіофіли Audio-Technica випустили квінтет обмеженої кількості дизайнів, включаючи унікальний прозорий програвач АТ-LP2022.

Згадаємо історію: 60 років тому Хідео Мацусіта заснував Audio-Technica в маленькій квартирі в Сіндзюку, Токіо. Натхненний емоційним зв’язком із аудіо, Мацусіта присвятив свій час створенню доступного аудіообладнання для покращення повсякденного прослуховування.

АТ-LP2022 - повністю ручний програвач із ремінним приводом, який здатен  продемонструвати чистоту аналогового звуку.

Завдяки стилусу Shibata обмеженої серії та тонарму з вуглецевого волокна AT-LP2022 покращує повсякденне враження від прослуховування. А чистота звуку дозволяє насолоджуватися записами у приємній компанії.

Увагу привертає стильне прозоре шасі з акрилу, товщиною 30 мм, який не тільки зменшує резонанс, але й відкриває двигун датчика-монітора. Система датчика швидкості двигуна спеціально розроблена для підтримки точної швидкості обертання тарілки 33-⅓ та 45 об/хв.

У поєднанні зі стилусом Shibata обмеженої серії та тонармом з вуглецевого волокна, AT-LP2022 є одним із вражаючих поєднань, де внутрішня інженерія повністю демонструється.

Слід відмітити, що прозорий стілус може вловлювати надвисокі частоти, дозволяючи слухачу відкривати неймовірний звук. Стилус Shibata можна легко замінити на еліптичний стилус 0,3 x 0,7 мм, який встановлюється на картридж AT-VM95EBK, що входить у комплект - це забезпечує низку варіантів для комфортного використання.

Поворотний стіл можна використовувати з картриджами різної висоти та ваги, про це свідчить динамічний антискейт- контроль та регульований вертикальний кут відстеження.

Спеціально сконструйовані ніжки програвача з високою ізоляцією, які регулюються по висоті, гарантують стабілізацію, а адаптер змінного струму забезпечує перетворення змінного/постійного струму за межі шасі, зменшуючи шум у ланцюзі сигналу.

Це явно дуже тонке і особливе вираження дизайнерських і технологічних рішень бренду, яке вражає своїм зовнішнім виглядом і дарує неперевершені відчуття від якості звуку.