Bluesound POWERNODE EDGE - нові функції та приємна ціна?

Аудіобренд Bluesound добре відомий нам своїм Node, відзначеним нагородами. Це пристрій, отримав велику популярність у 2021 році. Але ж нелегко зробити стример, який міг би стати справжнім наступником визнаного преможця. 
Отже, Bluesound доклав зусилля і прийняв правильне рішення щодо випуску наступника високо оціненого пристрою - POWERNODE EDGE.
Головна відмінність цього конкурентоспроможного пристрою - це приємна ціна. 

Так в чому ж унікальність POWERNODE EDGE?

Коротше кажучи, POWERNODE EDGE від Bluesound — це майже універсальний пристрій. Він поєднує елементи керування потоковою трансляцією, потокових сервісів та підсилення в одному пристрої. Отже, щоб завершити налаштування цього пристрою, вам просто потрібно включити динаміки.

З POWERNODE EDGE Bluesound привносить те, чого не вистачало попередній версії, вбудоване підсилення. Оскільки пристрій має вбудований підсилювач, вам більше не потрібні активні колонки. Натомість ви можете легко налаштувати пасивні колонки ,а це означає, що вам не доведеться витрачати купу грошей на них.

Навіщо зупинятися лише на наборі динаміків? 
POWERNODE EDGE самостійно декодує вміст Dolby® Digital. Поєднуючи пристрій з сабвуфером можна створити повноцінний сетап. Це дозволяє вам отримати справді компактну стереосистему 2 в 1. Крім того, ви можете включити живлення на тильні канали бездротової системи об’ємного звуку.

Як і попередній Node, він обладнаний для файлів високої роздільної здатності до 24 біт/192 кГц і підтримує відтворення з автентифікацією якості Master ( MQA ), дозволяючи познайомитися зі студійними записами ваших улюблених альбомів. Вихідна потужність становить 40 Вт на канал на 8 Ом.

Ця компактна, але потужна HiFi-система, за розміром нагадує  середню книгу в твердій обкладинці. Завдяки невеликому розміру Bluesound Powernode Еdge ви можете легко поставити його на полицю або робочий стіл. Комплектація постачається з настінним кронштейном для різних орієнтацій, що дозволяє зручно сховати пристрій за диваном чи шафою.

 

А як щодо потокових служб? 


Отже, ви матимете доступ до понад 20 різних потокових сервісів. Це включає Spotify , Tidal , Qobuz і Amazon Music . І важливо те, що ви можете керувати всім цим за допомогою програми BluOS Controller.
Можливе керування за допомогою голосових помічників, таких як Siri, Alexa та Google Voice. Для професійних інсталяторів розумного будинку доступні повнофункціональні драйвери для Lutron, Crestron, RTI, Elan та інших популярних системи.