Британський виробник Hi-Fi-обладнання Cambridge Audio анонсував програвач Alva TT V2, наступник своєї видатної моделі Alva TT, та новий програвач Alva ST, який обіцяє визнану продуктивність бренду у більш доступній ціновій категорії.

Обидві моделі, названі на честь винахідника Томаса Альви Едісона, підтримують кодек aptX HD, тому з приймальним пристроєм (навушниками, динаміками і т. д.), що його підтримує, ви зможете насолоджуватися музикою з роздільною здатністю 24 біт/48 кГц. Також пристрої мають удосконалений тонарм зі знімним шеллом.

     
Прихильники традиційного способу прослуховування вінілових платівок будуть раді дізнатися, що кожен програвач можна підключити до системи Hi-Fi за допомогою проводів домашньої аудіосистеми. Фонокоректор, що відключається в нових моделях, дозволяє користувачеві вибирати між вбудованим фонокоректором або будь-яким зовнішнім, який ви бажаєте використовувати.

Cambridge Audio Alva TT V2

Alva TT V2 має систему прямого приводу з важкою алюмінієвою верхньою пластиною та диском з поліоксиметилену (Delrin) – матеріалу, який цінується меломанами, оскільки він дуже нагадує вініл, на якому штампуються платівки.
У програвачі використовується високопродуктивний картридж Alva MC з рухомою котушкою. Оновлення включають новий тонар зі знімним шеллом, який дозволяє легко модернізувати його. Грунтуючись на відгуках клієнтів, Cambridge Audio додала фонокорректор, що перемикається.

   
Ще одна зміна дозволяє користувачам відключати передавач Bluetooth, створюючи укорочений шлях проходження сигналу, що підвищує енергоефективність та покращує загальний звук.


Cambridge Audio Alva ST


Alva ST – це програвач з ремінним приводом. Cambridge Audio побудувала його з алюмінієвою верхньою пластиною товщиною 1 мм та шаром EVA поверх MDF для поглинання вібрації. Пристрій поставляється з попередньо встановленим картриджем Audio Technica AT-VM95e з рухомим магнітом, який можна замінити в будь-який час за бажанням слухача.


Як і Alva TT V2, ST має вбудований фонокоректор, що перемикається, бездротову потокову передачу високої роздільної здатності aptX HD і той же перероблений тонарм. 
Alva ST пропонує рішення "все в одному" у своїй ціновій категорії, але без додаткових вкладень для окремого підсилювача, що вигідно відрізняє модель від конкурентів.


Alva TT2 та Alva ST будуть доступні до покупки в Україні орієнтовно у травні 2022 року. Попередня вартість продуктів: CA Alva TT V2 67 999 грн., Alva ST 33 999 грн.