Audio-Technica представила новинку ATH-M50xBT2. Здавалося б, що можна покращити в відомих і улюблених багатьма користувачами і визнаних критиками бездротових навушниках ATH-M50xBT? Інженери Audio-Technica знайшли відповідь. Не турбуйтеся, кардинальних технологічних змін немає. Ваші улюблені навушники будуть все також чудово звучати, забезпечуючи чіткість і глибокі баси.

Особливостями новинки стали:

- класичний дизайн
- можливість змінювати налаштування еквалайзера через додаток A-T Connect
- одночасне підключення до декількох джерел сигналу
- покращений мікрофон для прийому дзвінків і управління Amazon Alexa
- режим низької затримки і підтримка Hi-Res кодеків
- функція швидкої зарядки.

ATH-M50xBT2 отримали власний цифроаналоговий перетворювач AK4331 і підсилювач, і підтримують кодеки SBC, AAC і LDAC. Для управління плейлистом, відповіді на телефонні дзвінки і запуску голосового асистента (Apple Siri, Google Assistant або Amazon Alexa) на корпусі аксесуара передбачені окремі кнопки.
Новинка обладнана 45-мм драйверами і за запевненням виробника може працювати до 50 годин автономно. Технологія швидкої зарядки дозволяє продовжити автономність моделі на три години після всього 10 хвилин підключення до блоку живлення по роз'єму USB Type-C.


Для більш тонкої настройки аксесуара користувачам доступно мобільний додаток A-T Connect, яке дозволяє активувати режим низької затримки, скорегувати звучання за допомогою еквалайзера, змінити баланс гучності L / R, вибрати голосового помічника, змінити кодеки і т. Д.
Навушники також підтримують технологію Google Fast Pair, завдяки якій швидко підключаються до смартфону і планшету під управлінням Android.

Залишилося незмінним зручність конструкції оголовья з м'якими амбушюрами, які дозволяють протягом тривалого періоду з комфортом насолоджуватися музикою вдома, в дорозі або на галасливій вулиці.

Очікуємо новинку в жовтні.