House of Marley має екологічний підхід до аудіо та виготовляє свою продукцію з екологічно чистих матеріалів, таких як бамбук, алюміній, що підлягає вторинній переробці, тканини з органічної бавовни, переробленого ПЕТ і переробленої коноплі. Приємно бачити бренд, який одним оком стежить за музикою, а одним - за своїм впливом на навколишнє середовище.


Ми звернули увагу на серію накладних навушників Positive Vibration. Це одні з найкращих недорогих навушників, які ви можете купити, оскільки вони виглядають круто, гарно звучать і виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Що ще можна попросити за невелику ціну? 

House of Marley Positive Vibration 2.0 


Навушники з великими динаміками та надм’якими амбушюрами – це класика для повсякденного життя. Завдяки динамічним випромінювачам діаметром 40 мм, навушники забезпечують виняткову чіткість звуку.
Positive Vibration 2.0 оснащені шумоізоляційним мікрофоном, для зручних дзвінків free hand, а також функціями дистанційного керування для легкого відтворення, паузи та пропуску музики. Ця модель оснащена аудіокабелем без сплутування довжиною 1,3 м, чого достатньо для комфортного використання. Роз’єм 3,5 мм дозволить вам підключати навушники до більшості пристроїв, сумісних з навушниками.


Навушники будуть вашим вірним компаньоном в домашньому офісі. З ними легко насолоджуватись чудовим звуком, якісним комфортом та фірмовим стилем Marley.

House of Marley Positive Vibration 2.0 Wireless


Великі динаміки, м’які амбушюри, точний звук бездротових навушників Positive Vibration 2 Wireless– це миттєва класика та незамінна умова життя з автономною роботою 10-12 годин. 


Завдяки 40-мм динамічному драйверу, чашам з алюмінієвими амбушюрами, елегантному дизайну і доступній ціні ці навушники є ідеальним бездротовим компаньйоном в сучасному житті.
Сумісні з IOS та Android, тож ви відчуєте класичний звук Marley незалежно від того, як ви під’єднаєтеся. Навушники легко підключити через Bluetooth до ПК, смартфону чи планшету. Надм’які амбушюри надають комфорт при тривалому прослуховуванні, а складна конструкція дозволяє легко переносити та зберігати ці культові навушники. 

Причини обрати навушники Positive Vibration 2.0 Wireless прості та очевидні: висока якість звуку, комфортна посадка, зручність використання та зберігання, екологічні матеріали.

House of Marley Positive Vibration XL 

 
Як і інші навушники серії Positive Vibration XL Wireless від House of Marley виготовлені з використанням екологічно чистих матеріалів. 

Їхній дизайн з дерева та переробленого пластику виділяється з-поміж інших альтернатив. Насправді, дерев’яні навушники створюють унікальний вигляд. Коли береш Positive Vibration XL у руки, то відчуваєш якісні матеріали, вони зручно сидять і звучать збалансовано з деталями.


Positive Vibration XL - це накладні навушники з амбушюрами зі штучної шкіри та обтягнутою тканиною оголів’ям, що забезпечує комфортну посадку під час тривалого прослуховування. Зовнішня панель має сертифіковану FSC деревину, прикрашену логотипом House of Marley, а всередині корпусу розміщені 40-мм драйвери.


Незважаючи на бюджетність, навушники забезпечують потужну глибину басів і напрочуд надійний баланс з високими і середніми частотами. Басхедам має сподобатись! Завдяки щільно прилягаючим амбушюрам і закритій конструкції, пасивна шумоізоляція досить хороша. Positive Vibration XL усувають значну кількість навколишнього шуму. За оцінками House of Marley термін служби акумулятора Positive Vibration XL становить приблизно 24 години.


Навушники оснащені всіма звичними функціями навушників Bluetooth. Ви отримуєте надійне бездротове з’єднання, світлодіодний індикатор батареї, вбудовані елементи керування та мікрофон, а також швидку зарядку та вбудовані елементи керування, коли це необхідно. На них нема чого скаржитися, і це робить їх чудовими. 

Positive Vibration XL є одними з найкращих бездротових навушників за ціною на даний момент. Добре виготовлені, надійні, з відмінною продуктивністю акумулятора та високою якістю звуку.
Якщо ви хочете використовувати бездротові накладні навушники в дорозі, то вони ідеально підходять, оскільки вони складаються і щільно прилягають до голови.
При виготовлнні навушників використовується вторинна сировина та екологічно чиста упаковка, а частина грошей з покупки йде на посадку нових дерев, тож це дійсно вдала покупка для екологічно свідомих користувачів.